Vestel ADX 6002 Inox Line 60 Cm Davlumbaz

Vestel ADX 6002 Inox Line 60 Cm Davlumbaz

Vestel ADX 6002 Inox Line 60 Cm Davlumbaz

Dijital göstergelerle arası pek iyi olmayan dah orta yaş kadınlara hitap eden bir davlumbaz tipi. Basir bir kullanımı olduğu için kafa yormayan kolay da bozulmayan bir davlumbaz. Tabi bence Vestel olduğu için iyi bir marka. Çekimi kuvvetli. Özellikle en kuvvetli modda çalıştırdığınızda evde balık bile kızartabilirsiniz. Ancak ses konusunda diğer davlumbazlardan pek de farkı yok açıkcası. Benim gibi kafası götürmeyenler için tehlikeli ki ben zaten hep düşük ayarda açıyorum.

 

Davlumbazın filitre sistemi gayet güzel çalışıyor. O kadar tak çıkar yaptım bozulmadı, telle temizledim zarar görmedi. Kısacası filtreleri kaliteli kullanmışlar. Ancak ürünü kullanırken yaşadığım en büyük sıkıntı metal olması. Temizlemek iin dış yüzeyine krem ovucu ya da tel kullanımıyorsun çünkü çiziliyor iz kalıyor. Süngerin yumuşal tarafında başka çaren yok. Birde iyi kurulamazsan kötü görünüyor. Ancak kullanımı, işlevi, koku ve buhar çekme kuvveti oldukça iyi. Özellikle düdüklü tencere kullanırken açıldığında buhardan terleme yapıp ocağa damladığını hiç görmedim daha. Ancak düdüklü çalışırken en yüksekte açıyorum. Düşükte nasıl olur bilmem.

 

Davlumbazın ışığı da oldukça kuvvetli. Bazen sadece onun ışığına yemek yaptığım oluyor. Bu kadar iyi çalışmasına rağmene elektrik tüketimi konusunda pek bir eziyeti yok. Çünkü yeni değiştirdik ve eski fatura ile arasında ile yeni fatura arasında pek bir fark yok. Ancak sürekli yüksek ayarda çalıştığında ne olur bilemem. Kurulum konusunda da sıkıntı yaşamadık ama kurulum için geldiklerini tezgah yüksekliğini ölçtüler. Çünkü davlumbaz ile ocak arasında belli bir mesafe olmak zorundaymış ki bizim ki o standartlara uygun çıktı.

 

Görünüm itibari ile cam ve dijital olan dalumbazlara nazaran daha sanayi tipi gibi dursada basit bir işlevinin olması, kafa karıştırmaması oldukça güzel. Ancak daha nazik bir tipi olabilir miydi evet olabilirdi yalan yok. 3 yıl garantisi var ama 3 yıl sonra ne olur bilmiyorum Çünkü yeni aldık. Orda halli ailelerin alabileceği görüntüye değil isleve önem veren hanımların tercih edebileceği bir ürün.
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!