Sıemens DW15700 LED Gsötergeli Su Sebili

Sıemens DW15700 LED Gsötergeli Su Sebili

Sıemens DW15700 LED Gsötergeli Su Sebili

Benim çeyizime alınan bir ürün ki ben ‘ne gerek var’ demiştim ama varmış. Öncelikle sıcak suyu ben sürekli açık tutmuyorum çok elektrik yakmasın diye ama ama bizim iş yerinde de var bundan sıcak suyu da gayer sıcak. Kettle geç ısıtyorsa hiç beklemeden burden su kullanabilirsin. Ancak bana göre sıcak su kiliti çocuklar için çözmesi çok da zor bir kilit değil. Ben sıcak suyu aktif etmedim halde 2 yaşındaki oğlum tuşlarına basıp su alabiliyor. O yüzden evde çocuk varsa sıcak su kısmını dikkatli kullanın derim.

 

Soğuk su kısmı ise yazın en çok işimize yarayan kısmı. Çok soğuk su içen bir aile olmasak da arada soğuk ile sıcağı ılıştırıyoruz. Soğuk suyu cidden soğuk oluyor çünkü. Ilık suyu ise direk olarak damacandan alıyor zaten. Bence en avantajlı yanı damacananın alttan kullanılıyor olması. Aksi takdirde koca damacanayı al kaldır tak çok zor iş. Özellikle de kadınsan ki ben ev hanımı birisi olarak su siparişini genellikle eşim evde yokken veriyorum. Damacanayı da rahatlıkla sebile  yerleştirebiliyorum. Ancak yukardan takmalaı olsaydı akşam eşi beklemek zorunda kalırdır.

 

Bizim kullanırken yaşadığımıztek sıkıntı su bittiğinde suyu damacanadan çekerken bize göre fazla ses çıkartması. Acaba koyduğumuz yerle mi alakalı dite düşündük ama yer değiştirdiğimizde de bizce çok ses çıkartıyor. Tabi bu işin bizcesi. Başka sebiller damacanadan su çekerken nasıl ses çıkartıyor birde onu bilmiyoruz yani bir karşılaştırmamız yok.

 

Sebilin yan tarafındaki karton bardaklık kısmını biz evde kullandığımız için hiç çıkartmadık. Açıksası çıkardığımız anda da oğlumuz hemen kırar diye düşünüyoruz. Ancak iş yerinde var ve oldukça da işlevsel isteyen evinde de kullanabilir. Bide damacanada su bitince sebil haber veriyor ama güzel yanı soğuk su ve sıcak su deposuda su oluyor. Yani damacana siparişiniz gelene kadar susuz kalmıyorsunuz. Ancak tabi depo ömrü çok uzun değil. Bir günlük kullanımın sonunda depoda boşalıyor. Elektrik kullanımı olarakda öyle yüksek faturalarımız yok açıkcası çok yaktığını düşünmüyoruz. Alınabilecek bir ürün.
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!