Kullanım Şartları

Sitede sunulan her bir hizmet Yorumver.com tarafından sağlanmış olduğu için sitenin kullanımı ve üzerinden elde edilecek her türlü tasarruf sitenin kurucusu olan Yorumver.com tarafına aittir. Site üzerinden elde edilen her türlü yasadışı kullanım ve tasarruf durumunda Yorumver.com yasal süreci başlatma hakkına sahiptir ve bu hak ihlali için gerekli olan yaptırımın talep edilmesi hakkına da sahiptir.

 

Sitenin kullanım koşulları üzerinde Yorumver.com gerek gördüğü takdirde içerik değişikliği gerçekleştirebilir. Yapılacak olan her bir içerik değişikliği ise sitede gün içerisinde tarih ve saat belirtilerek yayınlacaktır. Yayınlanma tarihinin ardından yapılan değişiklikler uygulamaya konulacaktır.

 

Yorumver.com sitesinin sunmuş olduğu her türlü hizmetten faydalanan ve siteye erişim sağlayan gerçek kişiler veya tüzel kişiler sitenin kullanı koşullarını önceden kabul etmiş sayılmaktadır. Ayrıca sitede gerçekleştirilecek ve gerçekleştirilmiş olan her bir değişikliği de kabul etmiş olarak kabul edilmektedir.

 

Yorumver.com sitesinde yayınlanacak olan bilgiler, şikayetler, kullanım bilgileri ve diğer detaylarla birlikte içeriği dilediği zaman değiştirme hakkına sahip olan site ayrıca bu haklarına saklı tutma yetkisine de sahiptir. Ayrıca içerik değiştirmek, form ya da bilgi değişikliği yapmak site haricinde kimsenin yetki alanında değildir. Bu yetki alanı ihlali yapanlar için de Yorumver.com yasal süreci en kısa sürede başlatır ve gerekli yaptırımları Türk adalet sisteminden talep eder.

 

Yorumver.com sitesi üzerinde açılmış olan her bir başlık ve her bir ürün katalog ve liste bilgisi de yine siteye ait olmakla birlikte sitenin izin vermediği hiç kimse yeni bir başlık açamaz, katalog ekleyemez ya da ürün ekleyemez. Site üzerinde izinsiz bir şekilde hareketlilik olduğu tespit edildiği anda Yorum.com takip işlemlerini başlatır ve eylemin kime ait olduğunu tespit eder.

 

Yukarıda bahsi geçen bütün kullanım şartlarını siteye girmeden ya da üye olmayan önce okuyan ya da okumayan herkes bu şartların beyannamesine altına girmiş bulunmaktadır. Tüm bu kurallar çerçevesinde hareket edildiğinde Yorumver.com sitesinin bir üyesi olarak uzun soluklu bir beraberlik oluşturulabilir. Ancak kullanım koşulları ihlali söz konusu olduğunda gerçek ya da tüzel kişinin site ile ilişkisi kesilir.
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!