Pubert Nano 20R Mini Çapa Makinası

Pubert Nano 20R Mini Çapa Makinası Yorumları

2 yorum
5 2 kişi 
4 0 kişi 
3 0 kişi 
2 0 kişi 
1 0 kişi 


  • KULLANIM SONRASI İLK DÜŞÜNCE
    ÜRÜNÜNÜN İLK ÇALIŞTIRILMASI İÇİN YETKİLİ SERVİSE (ANKARA-OSTİM) GİTTİM- ARKADAŞLAR ÇOK İLGİLİLERDİ-EN İNCE DETAYINA KADAR BATAR KULLANIM VE BAKIM BİLGİLERİNİ AKTARDILAR-FATURANIN ARKASINA GARANTİ İLE İLGİLİ TÜM NOTLARI ALIP KAŞ-ELEDİLER- DAHA ÖNCE BÖYLE BİR ÜRÜN KULLANMAMIŞTIM-BAHÇEMDE TAŞ YOK VE SONBAHARDA PULLUK VE 1 AY ÖNCE KAZAAYAĞI ÇEKTİRMİŞTİM- İLK DEMEMEM GAYET BAŞARILI İDİ- ÇIKARDIĞI İŞTEN MEMNUN KALDIM- HAKİMİYETİ ÇOK RAHAT- KOLAY YÖNLENDİREBİLİYORSUNUZ- MOTOR GÜCÜ YETERLİ- ZORLANDIĞINDA BİLE MOTOR SESİNİ BOZMUYOR- PEUGEOT 207 SW ARACIMIN ARKASINA ÇOK RAHAT SIĞDI-ÖZELLİKLE KÜÇÜK MODELİ BU YÜZDEN TERCİH ETTİM- ŞİMDİLİK TAVSİYE EDERİM- ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ NEYİ GÖSTERİR BİLEMEM AMA SERVİSTEKİ USTA SAĞLAM BİR MAKİNANIN OLDUĞUNU VE KOLAY KOLAY ARIZA YAPMAYACAĞINI SÖYLEDİ- UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR.
  • Kaliteli Ürün
    Ürün görsel olarak kaliteli görünüyor. Montajını evde kendim yaptım. Demonte hali basit ve anlaşılırdı. Gerekli anahtar takımları içerikte mevcut. Henüz deneme fırsatım olmadı problem yaşayacağımı zannetmiyorum ancak ürünün Türkiye distribütörü mapaş müşteri bilgilendirme ve ürünün tanıtım konusunda çok sıkıntılı olduğunu düşünüyorum YouTube'dan baktığınız zaman tamamen Rus internet sitelerindeki videolar mevcut Onun dışında distribütör firma olmasına rağmen aynı Mazda otomobil dispiritörü gibi ne reklam var ne müşteri memnuniyetini artırıcı ve açıklayıcı bilgiler var bu konuda çok Yoksun en azından makinelerin modellerine göre kurulum ve hiç çalıştırmasını gösterir videoları yayınlaması gerekirdi bu hem kendilerinin başarılarına törpülüyor hem de ürünü geri plana atıyor


Pubert Nano 20R Mini Çapa Makinası 
Ürün Fıransa Üretimidir
 
     Hobi kullanım için çok ideal olan bu makinamız başlangıç seviyesi ve kullanıcı dostu olması ile ün kazanmıştır. Yorucu bahçe işlerinizi kolay hale getirerek ve toprağınızı ürün ekiöi için hazırlayacaktır. 24cm'e kadar toprağınızı çapalama kabiliyetine sahip bu makina arkadaki 2 adet teker ile kolayca taşınabilmektedir. Sökülebilir dövme demiri (düz perçinli bıçaklar) katlanıp, alçaltılıp yükseltilebilen gidon.

 Motor Tipi
 R100
 Silindir Hacmi
 98 cc
 Devir  1.8kW / 3600rpm
 Vites  1 ileri
 Hareket  incir Aktarma (Yağlı)
 Çalışma Genişliği
 20/30/46 cm
 Gidon  Ayarlanabilir
 Ağırlık  26Kg
 Yakıt Tankı
 2 Litre
 Çalışma Alanı
 Çalışma Derinliği
 500m²
 24cmLütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!