Profilo Km1550 Kıyma Makinesi

Profilo Km1550 Kıyma Makinesi Yorumları

6 yorum
5 4 kişi 
4 0 kişi 
3 1 kişi 
2 0 kişi 
1 1 kişi 


 • Gayet iyi
  gayet iyi çalışıyor .
 • Cabuk isiniyor makine
  Makine yavas ve cabuk isiniyo
 • Harika bir ürün
  Annemin isteği üzerine mutfakta Kullanmak için aldımız bir ürün gerçekten beklentilerinizin üstünde çıktı.Tavsiye ederim çok yönlü bir makine teşekkurler HB ye ve satıcı firmaya :)
 • boyası attı
  kıyma makinesinin parçalarını kullanım sonrası 60 derecede bulaşlık makinasında yıkadık ki kullanım klavuzunda öyle yazıyordu. ancak yıkama sonrası metalde yamulma ve gri renk atımı meydana geldi. bunun haricinde orta seviye bi ürün.
 • fiyat / performans ürünü
  makine gayet güzel ve zengin aksesuarları var. helezon mili döndüren dişli ve yuvası teflon plastikten yapılmış. Bu durum bazen avantaj bazen dezavantaj olabiliyor. Örneğin sıkışırsa başka tarafı zorlamasın dersen plastik olacak ve diş sıyırıp sadece bu parçaya zarar verecek, yedeği ile değiştireceksin. Diğer yandan az bir zorlamayla kırılırsa bu durum da iyi olmaz zırt pırt dişli değişimi hoş olmaz. Bakalım kullandıkça göreceğiz. gayet güzel kıyma çekiyor . sinir vs çekilemeyen şeyler bıçak arkasında birikim yapıyor her bir iki kg kıyma çektikten sonra açıp bunları temizlemek ve muhtemelen ara ara dinlendirmek ( ki ben henüz bu yönünü test edemedim) kaydıyla bir kurbanlığı çeker görünüyor. Sesi fazla sayılmaz. Bu tür ortalama mutfak aletleri düzeyinde... Başlık ve gövde aliminyum . Daha pahallıları da incelediğimden karşılaştırdığımda sanki gövde biraz daha ince gibi ama sonuçta sağlam duruyor. Şimdilik bir sorununun görmedik . Ayda bir kullanılacak bir makine için iki-üç kat fiyat vermeye değmez. Tavsiye ederim...
 • ÇOK İYİ
  ALMIŞ OLDUĞUM KIYMAMA MAKİNASINDAN ÇOK MEMNUNUM BU FİYATA BU MAKİNA ON NUMARA BENCE...


Profilo Km1550 Kıyma Makinesi

Marka Profilo
Ana renk Beyaz
Bağlantı değeri (W)                200 W
Frekans (Hz) 50 Hz
Gerilim (V) 230 V
Brüt ağırlık (Kg) 4,70 kg
Net ağırlık (kg) 4,22 kg
Genişlik (mm) 248 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!