Portakal Safety Ayarlanabilir Çok Amaçlı Dolap Kilidi

Portakal Safety Ayarlanabilir Çok Amaçlı Dolap Kilidi Yorumları

14 yorum
5 10 kişi 
4 4 kişi 
3 0 kişi 
2 0 kişi 
1 0 kişi 


 • Beş Yıldız
  Dolap kilitlerinde en iyisi. Neredeyse her markayı denedık. Yapıskanı en saglamı. Aylardır o kadar zorlamaya ragmen cıkmadı.
 • Kaliteli
  Kullanışlı Ve kaliteli bir ürün , ikiz bebeklerim sonunda dolapları açıp karıştıramıyorlar.
 • Çok iyi
  Tek Kelime ile çok iyi.
 • Alın gitsin
  Çok sayıda kilit kullandım. Sonunda hedefe ulaştım. Biraz pahalı gelse de bi kere alıyorsunuz kafa rahat kullanıyorsunuz, düşünmeden alın, başka kilit bakmayın
 • Beş Yıldız
  Sorunsuz elime ulasti.Mutfak dolabinda kullaniyorum.Cok yararli bir urun.Gayet saglam,uygulamasi kolay.
 • Gayet sağlam
  Çok çeşitli dolap kilitleri denedim. Kızım açamadığını kırdı sağolsun. Denediklerimin içinde en sağlamı bu çıktı.Kızım da artık büyüdü kendisi nasıl açıldığını keşfediyor ve kilitler artık benim pek işime yaramıyor ancak boyunun henüz yetişmediği yerlerde biraz işime yarıyor ama oraya da sandalye götürüp açıyor:)) Ama çocuğunuz benim kızım kadar inatçı değilse açmak için elinden geleni yapıp gerekirse kırmıyorsa işinize yarayacak bir ürün. Tavsiye ederim. Sadece ilk yapıştırdığınızda biraz üstüne elinizle baskı uygulayıp mesela gece boyunca kilidi takmadan bırakın ki tam otursun aksi takdirde kısa sürede yerinden çıkabiliyor. Hepsiburada için zaten bişey söylemeye gerek yok, yaklaşık 12 yıldır alışverişimi buradan yapıyorum oldukça memnunum..
 • Beş Yıldız
  Urun gayet iyi yapıskanı saglam kılıt kısmı da dayanıklı gorunuyor
 • beğendim
  ben pek çok çeşit çocuk dolap kilidi aldım. hepsinden taktım. en sağlamı ve kullanılışı bu oldu. çok memnun kaldım. ihtiyaç oldukça alıyorum.1.5 oğlum keşfettiği yerlere dolaba çekmeceye takiyorum. tv için bir kaç tane alip sabitlemeyi düşünüyorum.
 • Bed Yildiz
  Daha öncede almıştım memnun kaldım tekrar sipariş verdim 24 saat içinde elime ulaştı .Tesekkurler
 • buzdolabinda iş görüyor.
  ancak yapışkan kısımları pek güven vermedi. sadece köşeli esyalarda kullanmak için alınmasını tavsiye ederim. ilk 5-10 saat yüke bindirmemenizi tavsiye ederim sağlam yapışması için...
 • DÖRT YILDIZ
  Henüz kullanmaya başlamadım ama güzel bir urun
 • Açılmasını istemediğiniz yerler için ideal
  Kızım buzdolabını açıp duruyordu ama artık açamıyor O? ben çok memnun kaldım.2 tane almıştım ama bi tanesinin bant kısmı arada çıkıyor ama ona rağmen tutuyor...
 • Beş Yıldız
  Hızlı kargo teşekkürler,ürünü denemedim ama görüntü güzel
 • Kalite
  Hızlı kargo ve kaliteli ürün. Paketi açar açmaz 3m yapıştırıcı olarak görünce tamamdır dedim. Sevdiklerimizi koruyacağını düşünürsek bence iyinin de ötesinde.Teşekkürler


Portakal Safety Ayarlanabilir Çok Amaçlı Dolap KilidiPortakal Safety Ayarlanabilir Çok Amaçlı Dolap Kilidi 


 Portakal Safety Ayarlanabilir Çok Amaçlı Dolap Kilidi Çocukların Çekmece Dolap Beyaz Eşyaların Kapaklarını Açmasını Önlemek İçin Üretilmiştir. Ürün Üzerinde Kullanıma Hazır 3M Çift Taraflı Bandı Mevcuttur. Kilit Bütün Haldeyken İlk Önce Tek Tarafının Bandı Çıkarılıp Yapıştırılır. Aynı Hizada Diğer Tarafın Bandı Çıkarılarak Yapıştırılır.Böylelikle Aynı Hizada Kilit Uygulanmış Olur.Yapıştırmanın Ardından 20 Sn. Baskı Uygulayınız Ve 12 Saat Kullanmayınız. 

Yapıştırılacak Yüzey Önceden Temizlenmiş Ve Kuru Olması Gerekir. Çift Emniyet Düğmelidir Çocuğun Açmasını Engeller. Kullanılacak Yere Göre (Kesilerek) Kısaltılıp Mesafe Ayarlanabilir. 

Ürün Kayış Uzunluğu 15 Cm Bir Adettir.


Uyarı: Bu Ürünler Caydırıcı Ve Önleyici Fonksiyonları İle Ebeveynlere Yardımcı Olup, Yetişkinlerin Çocuklar Üzerindeki Kontrol Ve Takibi Sürekli Olmalıdır.


Portakal Safety Marka Tescil No: 2016/52847
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!