Philips Hue V4 Renkli Akıllı Başlangıç Seti 3'lü Kumandalı E27

Philips Hue V4 Renkli Akıllı Başlangıç Seti 3'lü Kumandalı E27 Yorumları

24 yorum
5 19 kişi 
4 3 kişi 
3 1 kişi 
2 1 kişi 
1 0 kişi 


 • Beş Yıldız
  Çok iyi
 • Ürün çok keyifli canlar
  Arkadaşlar Bu ürün tamamen hobi amaçlı kullanılan bir malzeme ama asla elzem bir ürün değildir. Benim gibi teknoloji ile barışıksanız mutlaka alın 👍 Aşırı keyif verici ancak daha keyifli olmasını istiyorsanız philips tv’niz veya iyi bir bilgisayarınız olması gerekiyor, aksi takdirde akıllı aydınlatma sistemi olarak kullanabiliyorsunuz, siz eve gelirken lambaların otomatik yanması evden giderken kapanması vs gibi güzel özellikler var. Satıcı’ya çok teşekkür ediyor ve diğer hue ürünlerinde indirim yapmanızı istiyorum, indirim olursa şerit şed ve ufak e14 renkli ampülleride satın almak istiyorum. Saygılar
 • Evinize çağ atlatın
  Evim resmen çağ atladı, bunu aldıktan sonra bilgisayar ekranı senkronizasyonunu kesin yapın, film, belgesel, dizi, müzik videosu izlemek için artık akşam olmasını iple çekiyorum :)
 • Olumlu
  Kurulumu kolay, kullanması keyifli.
 • Yıllardır aradığımız sistem
  Hala evdeki varlığını hatırladıkça yüzüm gülüyor. Kurulumu çok basit, uygulama arayüzü çok basit, verdiği hizmet çok acayip. Uygulama üzerinden oluşturduğunuz rutinler kendi kendine işlerken "kedim karanlıkta kaldı ya" derdirinizi bile ortadan kaldırıyor. Hırsız konusuna girmiyorum bile :) Evet fiyatı yüksek ama sonuna kadar değer. Teşekkürler Philips & Hepsiburada
 • Cok iyi
  ürün çok başarılı, yan uygulamalar için ekstra para ödemeniz gerekiyor ama oda çok değil ve değer. ben beğendim tavsiye ederim..
 • Dört Yıldız
  Genel olarak güzel bir ürün. Dikkat edilmesi gereken bir konu farklı renklerin parlaklığı/gücü. Beyaz diğer tüm renklerin karışımı olduğu için oldukça güçlü ancak tek bir renk seçildiği zaman ampülün gücü fark edilir seviyede azalıyor.
 • İndirimli bulduğunuzda direk alın
  Uzun zamandır araştırıyordum biraz fiyatın pahalılığından birazda yorumlara güvensizliğim vardı fakat şimdi iyiki almışım diyorum. Benim için en güzel özelliği sabah uyandırması alarmden 30 dk önce yavaş yavaş yan diyorum sabah zorluk çekmeden uyanabiliyorum artık eskisi gibi 10 tane alarm kurmaya gerek yok????
 • Beş Yıldız
  Aydınlatma otomasyonunun, en basit ve en kullanışlı ucuz çözümü
 • Güzel ama Watt düşük.
  Ürün çok güzel özellikle Philips TV'niz ve amblight özelliğiniz varsa daha da güzel ancak bu 3'lü ampül seti bile normal aydınlatma için sönük kalıyor 9.5W olduğu için sadece bunlarla aydınlatmak isterseniz evi, eviniz karanlık kalabilir yanında 1 ya da 2 ampül almanız gerekebilir veya led şerit almanızı tavsiye ederim onun Watt'ı daha yüksek.
 • Beş Yıldız
  Her genç kızın çeyizinde her erkeğin evinde olmalı. Şu ana kadar eve aldığım en iyi ürün
 • Teslanın Ruhu Şad Olsun
  Işığı yalnızca aydınlatma aracı olmaktan çıkaran ürün. Işığa dokunabilirsiniz, ışığı hayatınızın içine katabilirsiniz bunlarla. Telefonum android bilgisayarım mac her iki işletim sistemiyle de uyumu mükemmel. Google asistan desteği harika. Macim akıllı TV ye bağlı burdan görüntü ve ses senkronizasyonu deneyimi inanılmaz. Pahalı bir ürün kesinlikle zaruri bir ihtiyaç değil. Ancak evinizi seviyorsanız, evinizde zaman geçirmekten keyif alıyorsanız ve bunu alırsanız daha fazlasını almaya kendinizi mecbur hissedeceksiniz.
 • Kullanışlı, Pratik
  Ürün gerçekten çok kaliteli ve kullanışlı, v3 yerine v4 almak mantıklı çünkü anahtar da var v4 de, evde sizden başkası da açıp kapatabiliyor. Kurulum basit, modeminiz uzaktaysa eğer odanıza bir router alıp tertemiz bir şekilde kurabilirsiniz. Zahmetsiz ve yetişkin eğlencesi kesinlikle, teşekkür ederim. Kargo hızlı geldi uzun çabalarımla, mng dışında kargo şirketiyle de anlaşması lazım hepsiburada.com un.. :)
 • Beklentiye göre değişir.
  Bu güne kadar Her ne kadar İstanbul içi eertesi gün teslim almaya alışmış olsak ta bu sefer ikinci günde teslim edildi. Ama sorun değil haftaları beklediğimiz dönemden iyidir. Ürünü zamanım olmadığı içim sadece bridge takıp bir ampülü ile denedim. Iphone hue uygulaması ile oldukça hızlı tepki veriyor. Işık şiddeti düşük bir çalışma masasaını aydınlatmak için yeterli bence. Zevkler ve renkler değişir o nedenle ürün şöyle iyi böyle kötü diyecek bir durumum yok ama bende açıklamalarda yer alan beklentileri karşılamadı.
 • Tartışılmaz efsane!
  Ürün yeni aldım. Kutu açılışı, içeriği son derece kaliteli. Ben V4 olanı yani bunu aldım. V3 olandan farkı sanırım kumandası. Hızlı bir şekilde kurulumlarını yaptım ve hemen çalıştırdım, çok kolaydı. Ürün gerçekten çok ama çok başarılı. Ev dışından, içinden her yerden kontrol edebiliyorum. Sadece Philips TV ile entegre edemedim.


Philips Hue V4 Renkli Akıllı Başlangıç Seti 3'lü Kumandalı E27
-Philips Hue V4
-Renkli Akıllı Başlangıç Seti 3'lü
-Kumandalı
-E27 Duy

Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!