Microsoft Wireless Desktop 2000 USB Port Klavye Mouse Set (M7J-00011)

Microsoft Wireless Desktop 2000 USB Port Klavye Mouse Set (M7J-00011) Yorumları

35 yorum
5 19 kişi 
4 9 kişi 
3 4 kişi 
2 2 kişi 
1 1 kişi 


 • Bir Yıldız
  devamlı çalışanlar için kesinlikle tavsiye etmiyorum
 • Microsoft bu işin en iyisi...
  2006 yılında ilk Microsoft Wireless Desktop 1000 seti ile tanıştığım Microsoft, klavye ve fare konusunda asla beni pişman etmedi. Ürünleri fiyatına doğru orantıda hem kaliteli ve hemde ergonomik oldu. Her gün faal kullanımda Desktop 3000 kullandım 2 yıl, akabinde Desktop 2000 aldım 2 yıldır da bunu kullanıyorum. Kablosuz, ergonomik tasarım ve kaliteli malzeme, sağlam mouse mouse tutuşu ve kalite hissiyatı click hassasiyeti ve sensör tepkisi açısından ziyadesi ile çok iyi. Kaliteli Duracell alkaline pil hergün 10 saat kullanım ile 3 - 4 ay rahat götürüyor. Pil konusunda takıntısı olanlara duyurulur. Microsoft neden oyunculara yönelik ürün çıkarmıyor hala anlamış değilim... Bilgisayarında yaptığı işten emin olmak profesyonel deneyim yaşamak isteyenlerin tercih rahatlıkla tercih edebileceği bir ürün.
 • Beş Yıldız
  süper hızlı kargo ve çok güzel ürün kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler.
 • Mükemmel Ürün
  Fiyat - performans olarak ve ergonomik tasarım açısında önerebileceğim bir ürün.
 • Öneririm
  3 senedir kullanıyordum, yakında yenisini alacağım. Tek sıkıntısı mouse tekerleği lastiği kullandıkça aşınıyor. Ama haliyle 3 sene kullandım ve oyun için kullanıyorum. Oyuncu mouse klavyesi set olarak kablosuz satılmadığı için bunu aldım ve çok rahat. Herhangi bir iş için işinizi göreceğini düşünüyorum.
 • Dört Yıldız
  aynı üründen dört tane var. ürün çok güzel harika, yalnız tek eksiği farenin tekerleği o tırtır hareketini hissettirmiyor. başka bir eksiği yok ele oturması iyi klavye çok güzel çift pil olduğu için uzun süre kullanıyorsunuz. ama farenin tekerlek kısmı malesef eksi
 • Beklediğimden daha iyi
  Ürünü 2 gündür kullanıyorum, gayet güzel, hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadım, mause beklediğimden daha güzel çıktı, ele tam oturuyor. Bir üst modelini alsam mı diyordum ama iyi ki bunu almışım, boşuna fazla para vermiş olacaktım :)
 • süper ürün
  hızlı kargo süper cihaz tavsiye ederim.
 • GAYET BAŞARILI BİR ÜRÜN
  Öncelikle ürün iki gün içerisinde elime ulaştı. Görünümü gayet güzel ama klavyenin kullanımı herkesin hoşuna gitmeyebilir. Mause her türlü zeminde çok iyi çalışıyor.Tavsiye ederim. Teşekkürler hepsi burada
 • parasını hak ediyor
  artıları; tam kıvamında ne sert ne aşırı yumuşak tuşlar, tuş aralıkları başarılı, kişileştirilebilir multimedia tuşları, el ve bilek pozisyonu ideal, mause eli çok iyi kavrıyor, kutu içersinden klavye ve mause için pil çıkıyor.. eksileri; multimedia tuşları sert, mause emsallerine göre ağır, özelleştirme için sunulan yazılım da türkçe dil desteği w10 64 bit için maalesef yok. sonuç olarak parasını sonuna kadar hak ediyor. tavsiye ederim.
 • Her açıdan başarılı
  Öncelikle ürünü Aralık 2015de aldım. Pil ömrü kesinlikle çok iyi, şikayet eden arkadaşlar olmuş onların kullandığı pilden kaynaklanıyor olabilir. Mouse 7x24 açık, klavyenin zaten kapama düğmesi yok. Hafta içi günde 5-6 saat, hafta sonu 10 saate yakın aktif olarak kullanırım ve ilk defa mayıs ayında mouseun pilini değiştirdim. 5-6 ay çok rahat kullanılır. Klavyenin pilini ise daha hiç değiştirmedim, uyarı ışığı bile yanmadı. Klavye ile alıcı arasındaki veri aktarılırken AES ile şifreleniyor, bu açıdan da halka açık veya kalabalık yerlerde kullanmak oldukça güvenli, yazdıklarınıza/parolalarınıza üçüncü kişiler erişemez. Alıcı arızalandığında değiştirilememesinin sebebi de bu sanırım, her klavye ve alıcının özel bir anahtarı var farklı alıcı takıldığında şifreli veriyi okuyamaz. Yani bu bir dezavantaj değil, aksine avantaj. Ben şifreleme olduğu için bu modeli özellikle aldım. Klavyenin üzerine bir kez kola döküldü, pilini çıkarıp kurumasını bekledim. Hiç sorun yaşamadım, bu açıdan da dayanıklı bir ürün ama siz yine de dikkatli olun :) Fare de avucumu tam dolduruyor, tutması çok rahat. Ayrıca iki tane pil konulması fareyi biraz daha ağır yapıyor. Bu da kullanım rahatlığını olumlu yönde etkiliyor. Üstteki özel tuşlara istediğimiz programı atayabiliyoruz, ancak klavyenin tek eksi yönü bu tuşlara Windows 10 mağaza uygulamalarını atayamamak. Belki de ben yapamamışımdır. Daha önce de söylenmiş ancak burada da bulunsun; klavye üzerinde caps lock, num lock ve scroll lock için ışık yok. Ancak klavyenin yazılımını yükleyince bu tuşlara basıldığında sağ alt köşede saatin üstünde caps lock açıldı/kapandı diye yazılı uyarı çıkıyor.
 • Mouse Pil Canavarı, Klavye gayet güzel
  Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, Klavyeden çok memnunum hiçbir sorun yaşamadım, gayet şık, fakat mause 2 adet kalem pille çalışıyor ve 1 ay demeden bitiyor, Pil almaktan bıktım, o yüzden yeni bir mouse almak zorunda kaldım.
 • güzel ürün
  Eksi olarak mouse un topu biraz daha hissedilebilir olabilirdi.
 • Çok başarılı.
  Gece siparişimi verdim ve ertesi gün teslim aldım fakat kargo farkını ödediğim için tabiki de.Ürün çok başarılı,tuşlar yumuşak ve kısayolları da gayet iyi, iş için çok uygun,tercih ederim. Mouse da eli tam olarak kavrıyor diyebilirm.Teşekkürler
 • hızlı ve ucuz
  hızlı ve ucuz bı sıte klavye de cok hos


Microsoft Wireless Desktop 2000 USB Port Klavye Mouse Set (M7J-00011)

 

 
 
Bağlantı Kablosuz
Bilek Desteği Yok
Buton Sayısı 3
Dili Türkçe Q
DPI 800 DPI
Fonksiyon Tuşları Var
Klavye Aydınlatma Yok
Klavye Tipi Standart
Kullanım Amacı Ev - Ofis
Mouse Scroll-Tilt Yok
Mouse Tipi Blue Track
Mouse Tuş Sayısı 4
Multimedya Tuşları Var
Nümerik Tuşlar Var
Oyuncular için Yok
RGB Yok
Tipi Multimedya

 


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!