Lenovo ThinkPad E470 Dizüstü Bilgisayar İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Lenovo ThinkPad E470 Dizüstü Bilgisayar İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Lenovo ThinkPad E470 Dizüstü Bilgisayar İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

LENOVA E470

İletişimin gücünü içselleştirmiş ve bunu her yönüyle kullanmanıza imkan gerçekleştirmeyi hedeflemiş bir markanın ürünlerini kullanmak daima sizi ayrıcalıklı kılacaktır sıradanlıktan uzak herkes gibi değil özgünlüğü isteyenlerin durağı tabi ki de lenova e4702tir. Her bilgisayar standart işlemlerinizi internete girmenizi mailler atmanızı sağlar ama bir lenova e470 bunların hepsini sizlere daha nitelikli ve benzersiz yapmaya çağırıyor ve bizler bu çağrıya uyduğumuzda kazancımızı birkaç bilhassa değil onlarca özellik ve nitelikyle tanım edebileceğiz. Birbirine benzeyen ve bu benzerlikleri değişiklik gibi yayınlayan ve bu bilhassare olmadık paralar isteyen bir bilgisayarı değil her özelliğini ve nitelik basamağını hak eden bir bilgisayar istiyorsak bu lenova e470’tir. Günümüzde hiçbir işimize yaramayacak ve bizlere özellik diye sunularak fiyatları abartılmış onlarca bilgisayarla karşılaşıyoruz lenovae470 abartılmamış fiyatı ve dolu dolu bilhassariyle hizmetinize sunulmuştur.

Özellikleri 

14.0 İnç Ekran Boyutu, Intel Core i5 CPU Serisi, 2.50 GHz CPU Frekansı, 500 GB Sabit Disk (HDD) Boyutu, 4 GB Bellek (RAM), 1366x768 Piksel Ekran Çözünürlüğü, 1,87 kg Ağırlık ile ebatı işlemcisi, hızı, yüksek ekran çözünürlüğü ile sizlere bir bilgisayardan beklediğiniz tüm bilhassari makul fiyata sunmaktadır. Ürün aynı vakitte sıvı dökülmelerine karşı sağlam olarak üretilmiştir dokunmatik ekranıyla bilgisayarda sizlere değişik bir tecrübe vererek tamamiyle değişik bir performansla sizi baş kafaya bırakmaktadır.

Kullanıcı yorumları ve fiyat performans karşılaştırması

Ürünlerin niteliği sıralanan onlarca bilhassa değil aynı vakitte onları kullananların yorumları üzerinden de anlaşılır zira hiçbirimiz üst seviye özellik okuma bilgisine sahip değiliz ve bu hal bizleri birtakım ürünleri alırken dezavantajlı duruma oluşturmaktadır ama yorumlar bu dezavantajları ortadan kaldırabilecek en makul uygulamalardır.  Lenovoe470 üstüne oluşturulan yorumlar ele alındığında ürünün ekran çözünürlüğü, hızı, dokunmatik duyarlılığı, belleği, ağırlığı ile ilgili ciddi oranda memnuniyet ifadeleri karşımıza çıkar aynı vakitte benzerleriyle karşılaştırıldığında bilhassari bir sınıf daha üst ancak fiyatı bir sınıf daha aşağı diyebileceğimiz niteliktedir. Her kullanıcı daima verilen paranın hakkını almayı hedefler şayet aldığı ürün bu isteklerine yanıt vermiyorsa şahıs yaşadığı pişmanlığı her mecrada belirtir lenovoe470 kullanıcılarına daima üst seviye hizmet hizmetinden çok çok az fiyat politikasıyla pazara sunulmuş bir üründür.

Tüm bilgisayar ürünleri ve gerçek kullanıcı yorumları amacıyla tıklayınız.
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!