Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi ( 40 ml)

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi ( 40 ml)

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi ( 40 ml)

Lansinoh HPA Lanolin göğüs ucu kremi doğum sonrası oluşan göğüs ucu çatlaması ve yaraları için oldukça kullanışlı bir ürün. Öncelikle renksiz ve kokusuz olması ürünün tamamen doğal bir ürün olduğunu göstermektedir. Buda emzirirken annenin tereddüt içerisinde kalmasını engellemektedir. Ürünün bir diğer güzel özelliği ise sürüldükten sonra göğüste herhangi bir yanma, sızlama, uyuşma ya da kaşınma gibi bir tepkimeye neden olmamasıdır. Ayrıca kremin sürülmesi oldukça rahaat. Bu yüzden kolaylıkla sürülmekte ve yine emzirme öncesinde kolaylıkla göğüs ucundan temizlenmektedir.

 

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi ( 40 ml ) miktar olarak da oldukça yeterli. Tek bir tüp kullanımı ile her iki göğüs ucuda kısa sürede iyileşme göstermektedir. Ayrıca tüpün küçük olması da annelerin doğum çantasına koymasını kolaylaştırmaktadır. Ürünü övücü değil bizzat doğumdan sonra kullanıcı olarak söylüyorum bu ürünü bana doulam yani ebem önerdi. Hatta ürünün doğal ve organik içerikli bir ürün olduğu için göğse sürüldükten sonra bebeğin emzirilmesinde bir sıkıntıolmadığı söyledi. Böylece kremli göğüs ucunun bebek tarafından emilmesi bana daha az acı verdi.

 

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi sürdükten sonra tek yapmanız gereken göğsünüzün ucunu emici olmayan göğüs ucu kapatıcıları ile kapatmak.Çünkü kremin emilimi kolay olduğu için pamuk ya da benzeri ürünlerin kullanılması kremin göğüs ucu tarafından değilde pamuk tarafından emilmesine neden olacaktır. Bu yüzden kremi kullanacak olanlar kapsül göğüs ucu koruyucularından kullanırlarsa göğüslerinin daha çabuk iyileştiklerini göreceklerdir. Ayrıca kremi kullanmak için göğsün yara olmasını beklemeye gerek yok. Doğumun yaklaşmaya başladığı son günlerde göğüs uçları sürekli olarak bu krem ile ovulursa ilk emzirme ve sonrasında göğüs ucu çatlaması gerçekleşmeyecektir. Böylece annelerde emzirmenin tadını yaşayacaklardır ki ben acı çektiğin için yaşayamayanlardanım. Her iki saatte bir o küçük ağız size emerken bağırmak ya da ağlamak istemiyorsanız ürünü kullanın derim. Size önerecekleri zeytinyağları, tahinler fasa fiso benden söylemesi. Doğal ve iyileştirici bir krem varken koca karı ilaçlarına gerek yok kanatindeyim.
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!