Kumtel KH/LX 7020/7021 2500 W 2 Gözü Elektrikli Ocak

Kumtel KH/LX 7020/7021 2500 W 2 Gözü Elektrikli Ocak Yorumları

54 yorum
5 37 kişi 
4 9 kişi 
3 5 kişi 
2 1 kişi 
1 2 kişi 


 • Elektrikli ocak.Kumtel.
  Teşekkürler saygıdeğer Hepsiburada.com.Ürün elime çabuk teslim edildi.Başarılar diliyorum.İyi çalışmalar diliyorum.
 • Çok güzel
  Fotoğrafda göründüğünden çok daha büyük ısıtma yerleri. İki büyük tencere rahatlıkla sığabilecek kapasitede. Açık olduğu zaman ışığı yanıyo kontrolü kolay. Sıcaklığıda gayet iyi. Tabiki de bir tüp kadar ısıtmasada gerçekten muhteşem çokta bir farkı yok. Paketleme sadece biraz amatörceydi ama bir sorun olmadı. 2 gün içinde siparişim geldi. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
 • Düşünerek vakit kaybetmeyin
  Düşünerek vakit kaybetmeyin alacak arkadaşlara faydamız olsun diye yazıyorum ürün mükemmel çok çabuk ısıtıyor geç soğuyor bu bir avantaj yemek veya çay sıcak kalır.Yemek pişirilir mi diye merak edilen en önemli soru pişirilir tüplü ocak ne ise bu ondan 1 tık daha iyi.Tavsiye ediyorum.
 • Dayanıklı
  1 senedir kullanıyoruz iş yerinde gayet başarılı bir ürün.
 • bu fiyata gayet başarılı
  ürün gözleri hızlı ısınıp geç soğuyor ilk çalıştırmada biraz duman çıkarıyor bu yüzden açık alanda çalıştırmanızı tavziye ederim.Tavsiye ederim
 • orta kalite ama şık
  ürün hızlı bir şekilde ulaştı. vuruk kırık vs yoktu. özenli bir paketleme yapılmamış ama ürün sağ salim geldi. düğme kısmı çok kaliteli olmasa da işini iyi yapıyor. asıl önemli olan ısıtma yüzeyleri çok kaliteli. ısıtma hızlı ve yeterli.
 • Beş Yıldız
  Ocak gayet güzel. İlk denemede dumana benzer bir şey geldi endişelendim ama sonra geçti gelmesi normalmiş. Uzun ömürlü kullanacaksanız en yüksek seviyede uzun süre kullanmayın. Orta ısıda yemekleri yapın. Yemekler hem sağlıklı olur hemde cihaz uzun ömürlü olur. Kumtel candır ♥
 • Çok iyi
  Kargo çok hızlı. Cumartesi günü sipariş verdim, pazartesi günü kargom geldi. Ürün beklediğimden çok daha kullanışlı. Çabuk ısınıyor ve yemekleri de çabuk pişiriyor. Tavsiye ederim.
 • Beş Yıldız
  ürün gayet iyi. çok çabuk ısınıp geç soğuması avantajlı.fişi çıkartıp kahvaltı boyunca çayınızın kaynamasını izlemek güzel.almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir.teşekkürler.
 • uzun süreli kullanım
  geç ısınıyor. büyük olan ocağın açık olduğunu gösteren ışık yanmıyor. metal yüzeydeki boyanın rengi kısa sürede koyulaşmaya başladı. birkaç defa kullanınca ısınan kısmın üzerindeki boya tamamen gitti. en kötüsü öndeki iki ayak kısa ve üzerine koyulan şeyler öne meyilli duruyor. alt kısmıyla üst kısmı birbirine geçmeli. ön tarafı ya montajda yada daha sonra ezilmiş ve kısalmış gibi duruyor. bir yıldızı son hatasından dolayı verdim. yoksa o kadar da kötü değil.
 • Beş Yıldız
  Rengi fotograftaki gibi degildi. iyi bir ürün tavsiye ederim
 • Beş Yıldız
  Ürün rengi ve kullanımı açısından güzel, malzeme fiyata göre kaliteli sayılır. Eksik olan tek kısım düğmelerin ayar seviyesinin gözükmemesi deneyerek buluyorsunuz ideal sıcaklığı, bir de ikaz ışığı sönükken de yanıyormuş gibi gözüküyor sanki. Aslında iyi bir şey açık kaldı gibi hissedip önlem alabiliyorsunuz. Genel itibari ile beğendik.
 • süper ötesi
  almanızı tavsiye ederiz Teşekkürler Hepsiburada
 • 10 NUMARA !!!!
  Ürün bugün elime geçti. Hızlı gönderi, paketleme muhteşem, üründe çizik bile yok. Rengi metalik gri geldi çok hoş. Hemen denedim 2 ışık göstergesi yanıyor. Isınma kısa sürede oldu. Almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler.
 • Eksiksiz diyemem
  15 dk önce geldi ürün açtım kurdum, küçük gözün ikaz lambası yanmıyor, içinde bir vida kalmış gibi sağa sola oynatınca sesler geliyor.. Küçük ocağın düğmesi sağlam ama büyük gözün sallanıyor düğmesi, servisi aradim ısıtmada sorun yoksa kullanin dedi zaten 2 yil garantisi var.. Onum dışında hızlı ısınıyor ebat olarak gayet iyi iki tencere yanyana sığar


Kumtel KH/LX 7020/7021 2500 W 2 Gözü Elektrikli Ocak

 

Ateşleme Tipi Düğmeden
Elektrikli Ocak Gözü 2
Gazlı Ocak Gözü Yok
Kullanım Şekli Solo
Ocak Göz Sayısı 2 Gözlü Elektrikli
Ocak Tipi Elektrikli
Ocak Yüzeyi Metal
Renk Beyaz
Wok Gözü Yok
Yakıt Tipi Elektrikli

 

 


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!