Kügerr F10 "Dünyanın En Sessiz Davlumbazı" 90 cm Davlumbaz

Kügerr F10 "Dünyanın En Sessiz Davlumbazı" 90 cm Davlumbaz Yorumları

19 yorum
5 14 kişi 
4 2 kişi 
3 1 kişi 
2 2 kişi 
1 0 kişi 


 • Süper
  Süper. 1.2.3 kademe sesziz. Bazen ses yapmadığı için bu kademelerde çalıştığını dahi unutuyoruz. 4. Kademe biraz daha sesli fakat diğerlerinin 1. ve 2. Kademesi kadar. Birde turbo ayarı var. Acık mutfağımız var. Çekiş gücü çok güzel.
 • Mükemmel
  Daha önce kullandığım bir üründü çok memnunum. yeni eve yine kugerr F90 aldım bence emsalsiz. daha sessiz bir davlumbaz olduğunu sanmıyorum çünkü 1 ve 2. kademede çok sessiz. ürünü aldıktan sonra kurulumu merkezden yönlendiriyorlar kurulumdan sonrada irtibata geçip sorun olup olmadığını kontrol ediyorlar.ürününe böyle sahip çıkan başka bir firma yok
 • Beş Yıldız
  Senelerdır davlumbazlardan yana pek şansım olmadı.Bu urunu çok araştırdım evımde bacalı kurlum yaptırdım 1.seviyeyı ılk deneme ıcın actıgımızda hıc anlamadım o kadar sessızdı 3.derece normal davlumbazların 1.dercesı kadar ses cıkarıyor .Mutfagım açık mutfak oldugu için evde kızartma yapmak buyuk bır sorundu cunku 2 gun evden koku cıkmıyordu.Kokuya karsı çok hassasım .Aldığım üründen inanılmaz derecede memnun kaldım.Bu fiyata bu kalıte ,bu sessizlik ve en önemlisi kokuyu iyi çekişi gerçekten muhtesem.Alırken aklımda çok acabalarım vardı şimdi ise iyiki bunu seçmisim diyebiliyorum ve alacak olan arkadaslara sıddetle tavsıye edıyorum.Satıs sonrası arayan arkadasların ilgili ve alakası beni çok memnun etti.
 • Beş yıldız
  Aynı ürünün ikincisini aldım. Görüntüsü çalışması parası servisin ilgisi hepsi mükemmel. bütçen bu aralarda ise hiç düşünme fazla araştırma na gerek yok aradığın davlumbazı buldun.
 • nakliye
  KArgoda lojistik firmasıyla çalışıyorlar bu hoşuma gitti çünkü başka bir markadan fırın sipariş etmiştim o marka normal kargoya vermiş ürünü, fırın dağılmıştı. Kügerr'den sipariş ettiğim davlumbaz çok sağlam bir şekilde ulaştı elime. Eve kadar çıkartıyorlar. Servisi var arıyorsun gelip montajını yapıyor. Kolay bir montajı var zaten ürün hazır çıkıyor kolinin içinden. Sessizlik özelliği çok güzel. Rahatsız etmeyen bir sesle çalışıyor çok beğendim. 3. kademeyi daha fazla arttırmadan ızgara bile yapabildim. Ara ara 4. kademeye çıktım. O kademede bile eski davlumbazımın 1. kademesinden az ses çıkıyor. Son kademeyi henüz kullanmadım çünkü gerek kalmıyor. ilgili arkadaşlar çalışıyor.
 • teşekkürler
  ürün bahsedilen tarihte elime ulaştı bundan dolayı teşekkür ediyorum. İnternetten aldığım en yüksek fiyatlı şey ama değdi. Gerçekten sessiz çalışıyor ve çok iyi bir hava emişi yapıyor. Koku ve buhar sorunu ortadan tamamen kalktı hem de sessiz biçimde gerçekleştiriyor bunu. Sanırım motoru özel. Anlaşmalı servis eve gelip kurulumu yaptı. Bana ilk başta ses yüksek geldi aslında sonra merkezi aradım. Servis harici bir ekip yönlendirdiler baca deliğimde bir problem vardı onu giderdiler sorun halloldu. Şimdi daha da sessiz çalışıyor teşekkür ediyorum.
 • güzel
  Paketleme güzel yapılmıştı ve kargoda bir sorun yaşamadım. 3 tane filtresi var ürünün üzerinde. spot aydınlatmalar şık. sessizliği epey tatmin edici. sıfır düzeyinde değil tabii ama rahatsız etmiyor kesinlikle ve emiş gücü de çok iyi. şimdilik herhangi bir sorun gözükmüyor.
 • iyi ki bunu almışız
  uzun araştırmalar sonucu eşim aldı uzun süredir de tık demedi çok güzel bir ürün. hem estetik hem sessiz hem de çok iyi bir emişi var. 4. kademe dahil ben rahatsız olmuyorum sesten. güçlü bir emiş gücü var. iyi ki almışız.
 • harika
  Hepsiburada ve firmaya teşekkür ediyorum. hem çok ilgililerdi hem de uzun süredir memnuniyetle kullandığımız bu ürünü internet olmasa keşfedemezdik. son derece sessiz ve iyi bir emişi var. herkese tavsiyemdir.
 • Beş yıldız hak ediyor.
  Bir sene önce aldım çok memnun kaldım.Başka davlumbazlara göre çok daha sessis.Piyasada daha sessis bir davlumbaz oldugunu bilmiyorum görmedim.Bendeki 90 cm uzunluk çok memnunum.Herkese tafsiye ederim.
 • çok iyi
  piyasada bu çekişe sahip davlumbazlar neredeyse 2 kati fiyata.sese takılmayın ilk 3 kademede sessiz fakat 4 ve 5 te çok iyi çekiş gücüne sahip.sağlamlığı konusunda maalesef kimsenin bilgisi yok.alman mali bir ürün muhtemel sağlam ve dayanıklıdır diye düşünüyorum.kugerr i taktıktan sonra mutfaktan koku içeri girmiyor önemli olan bu.hem çok sessiz hemde iyi çeken bir davlumbaz yok umitlenmeyin
 • Kaliteli ve sessiz
  F10 60cm modelini aldık ve 2 haftadır kullanmaktayız. Eski davlumbaz ankastre ve inox tu, 1 yıl kadar kullandık gürültüsünden bıkmıştık ve çekim gücü düşüktü. Bu ürün gerçekten kaliteli ve çekim gücü çok iyi. 1 kademede ürünün ancak yakınına geldiğinde çalıştığını anlıyorsunuz ve flitrenin önüne koyduğunuz A4 kağıdını çekebilecek güçte. 2. Kademede sesi duymaya başlıyorsunuz. 3. Kademede ses artıyor ve 40 db şiddetinde bir sesi var, bir buzdolabıyla neredeyse aynı. 4. Kademede gürültü eski davlumbazın 1. Kademede çıkardığı sesi çıkartıyor. 5 kademede bağırmaya başlıyor. 2 haftada enfazla 2. Kademeye kadar çalıştırdık çünkü 1. Ve 2. Kademe gayet yeterli. kurmaya gelen servis kurulumu güzel yapıyor ancak zamanında gelmiyor. İki kez gelmek zorunda kaldı ve iki gelişinde de verdiği saatten 2 saat geç geldi. İzmir - Buca - Şirinyerde oturuyoruz
 • mükemmel ve sessiz
  hepsiburada'ya ve kügerr yetkililerine teşekkürler 4 ay oldu işini sessiz sedasız yapıyor. biraz pahalı oldugu için ilk başta tereddüt etmiştim ama şimdi iyi ki almışım diyorum. tek kelimeyle harika.
 • iyi ki almışız
  son derece başarılı bir ürün gerçekten, özellikle 2017 modellerde revizyonlar yapılmış çağrı merkezinden öğrendim. sessiz ve güçlü. servis olarak da çok ilgililer. baca çıkışınızda sorun yoksa tam performans doğru ürün.
 • İki Yıldız
  1-2-3 kademe bir işe yaramıyor 4-5 de standart 300m3 çeken bi davlunbaz ile aynı 983m3 hikaye videodaki karton testini ben kendi davlunbazımda yapayım dedim sonuç hüsran. servis talep ettim bakıp kapasitesi bu deyip gittiler.


Kügerr F10 "Dünyanın En Sessiz Davlumbazı" 90 cm Davlumbaz


ÖNEMLİ NOT: Aspiratör ve Davlumbazların performansları (özellikle gürültü seviyeleri) dış etkenlere de oldukça bağımlıdır (bacanız, kullanılan boru vs..). Lütfen standartlara dikkat etmeye çalışınız.

Bacasız Kullanım/Karbon Filtre Uyarısı: Tüm KÜGERR modelleri aynı zamanda karbon filtreli/bacasız olarak da kullanılabilir. Sıradan karbon filtrelerden farklı olarak, özel olarak geliştirilen sessiz nano karbon filtrelerimiz bacasız kullanımlarda da üstün sessizlik sağlar. KÜGERR için özel geliştirilen nano karbon filtreler, sıradan karbon filtreli kullanımlardan 4 kat daha sessizdir. Bunun yanında, nano karbon filtrelerinizi sürekli yenisiyle değiştirmenize gerek yoktur, 24 ay boyunca yıkayarak (elde yıkama önerilir) kullanabilir, dolayısıyla tasarruf edersiniz. Ancak tüm markalar için geçerli bir kural olarak her zaman akılda tutmakta fayda vardır ki; baca bağlantısı gerçekleştirilen davlumbaz ve aspiratörler bacasız kullanımlara göre elbette kokuyu dışarı atma konusunda daha verimlidir.

Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!