King P-315 Lea Çay Makinesi

King P-315 Lea Çay Makinesi Yorumları

116 yorum
5 78 kişi 
4 22 kişi 
3 8 kişi 
2 3 kişi 
1 5 kişi 


 • Beş Yıldız
  Cok guzel bir ürün ayrica cok ozenli bir sekilde paketlenip gonderildi
 • Çaycı
  Çelik olması güzel biraz ince gibi ama güzel beğendim
 • hasan e
  ürün çok güzel ve kaliteli tavsiye ederim
 • King P-315 Lea Çay Makinesi
  Ürünü kullandım. Çayı közde pişmiş gibi güzeldi.Sıcak tutuyor. Sadece sacı biraz ince. Büyüklük olarak gayet iyi.Ürün iyi paketlenmişti.teşekkürler..
 • Üç Yıldız
  ÜRÜNDE AŞIRI MİKTARDA KABLO KOKUSU MEBCUT
 • Başka çaycı almam
  işyerinde yaklaşık 6 yıl kullandik. bizden fazla mesai yapti. en az 9 saat sicak tutma açık. ortalama 4 defa kaynatma yaptik. bir kac defa 24 saatten fazla susuz kalmasına rağmen birsey olmadi yükümüzü taşıdı kolu felan gevşedi vidaladık kullanmaya devam ettik en son altindaki plastik doğal olarak dağılmaya başladı o kadar ısıya yillarca maruz kaldi yinede bozulmadı en son yıprandığı icin attık.
 • Beş Yıldız
  ürünü 1 senedir kullanıyorum tamamen çelik olduğu ve tamamı çelik olan diğer markalara nazaran daha uygun bir fiyat olduğu için aldım . King markasını tanımadığım için tereddütlerim vardı fakat fiyat performans ürünü . 2kişiden -12 kişiye kadar kullandım gayet memnun kaldım. Çeliki çok kalın değil ama bence yeterli hafif, gayet güzel cay demliyor demlik ucundaki kapak ile de cayın uzun zaman taze kalmasını sağlıyor ilkbaşta biraz büyük geldi ama şimdi çok alıştık.. suyu cabuk kaynatıyor sıcak tutma derecesi çok iyi elektrik sarffiyatını hiç bir şekilde artırmadı.. gün içinde kettle olarak kullanıyoruz. Encok sevdiğim özelliği ise suyu bitince kendini kapatması çoğu zaman unutan birisi olarak benim işime yarıyor...
 • Mükemmel
  Üründen çok memnun kaldık.Bu cihaz öncesinde ocakta çay yapıyorduk.Ekonomik olduğu için ürünü aldık. Kaynama esnasında ses sıkıntısını ofis ortamı olmasına rağmen biz yaşamıyoruz. Damlatma ve soğuma gibi problemler biz de olmadı.Sıcak tutma esnasında
 • Kullanışlı çok iyi
  Ürün çok iyi ve kullanışlı. Kısa sürede çayı demliyor. Ve en önemlisi çayın tadı nefis. Tavsiye ederim.
 • Kaçırmayın
  Ürünü farklı bir indirimden aldım. Almayı düşünenler için kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle uzun süre araştırıp sıvı ile plastik vb maddelerin hiç temas etmediği bir ürün arıyorsanız kesinlikle doğru yer. Kullanım için ideal sıcak tutma ve kaynatma oldukça hızlı. Klasik çaycılara alışıksanız ürün ilk başta biraz iri gelecektir, kalabalık ev ve misafir için ideal.
 • Güzel ürün
  Ürün güzel kullanışlı su kalmayınca duruyor sürekli kaynatma modu güzel çok ses yapmıyor yada çok fokur fopkur kaynatmıyor işyerine aldık 4 kişi ortak şu anda çay deniyoruz çaydan sanırım lezzeti bir türlü tutturamadık iyi güzel tadı tutturana kadar çay denemelerine devam. Ürünü tavsiye ederim.
 • Beş Yıldız
  Ürün çok iyi, ve çok başarılı 10 kişi çayı kana kana içebiliyorsunuz. Çayın aktığı yerdeki akıllı kapağı sökün yoksa akıntı yapıyor. Bazı arkadaşlar su kaynayınca otomatik olarak sıcak tutma moduna geçmiyor demişler yanılıyorlar; soğuk suyu koyduğunuz zaman kaynatma modunda değil sıcak tutma modunda çalıştırın kendisi kaynayıp otomatik atıyor.
 • Üç Yıldız
  Genel olarak kullanışlı ama çayı çok sıcak tutmuyor.
 • Başarılı lezzetli çay sunan büyük kapasiyeli ürün
  Ürünü alalı 1 hafta falan oldu Gayet başarılı bir ürün bikaç takıldığım nokta var onları belirteceğim size - ürün çelik tasarıma sahip ama bana çok hafif geldi sanki sacdan yapılmış gibi ama sanırım 21.yüzyıl teknolojisi olsa gerek (pek sağlam gibi durmuyor) - kablosu çok kısa geldi (belki güvenlik önlemindendir diye düşünüyorum) - Üst taraftaki demliğin kapağı var iyi düşünülmüş çayı soğutmasın diye ama bardağa koyduktan sonra demliğin uç kısmından aşağıya akıtıyor. (sanırım koparıcam onu) + çayın lezzeti efsane oluyor hiç kötü koku plastik tadı vb gelmiyor uzun zamandır içtiğim engüzel lezzetli çay diyebilirim tadı güzell + Üst demliğin süzgeçide çelik mazemeden o bakımdan güzel + Sağlıklıdır diye düşünüyorum yoksa ça zaten lezzetli olmazdı. + Alt demlik 1.8lt üst emlik ise 1.2lt kalabalık aileler ve çayı seven insanlar için litre kapasitesi iyi + Isıtma olayı hızlı ve ısıttıktan sonra kolay kolay soğumuyor kapatsanız bile herşeyi + Garantisi 4 yıl şimdilik göze çarpan yanları bu benim görüşümde Ürünün fiyatı çok garip. Makul bir fiyata aldım sonra zamlandı sonra bikez daha zamlandı ve nerdeyse aldığım fiyatın iki katına çıktı Sonra tekrar indi fiyat gün içinde bir doları birde bunu takip ediyorum o derece değişen bir fiyat politikası var anlamadım gitti
 • Harika.
  2 yıldır kullanıyorum.Hiç sorun yaşamadık.Harika bir ürün.Tavsiye ederim.


King P-315 Lea Çay Makinesi

 

ÇAY MAKİNESİ'NİN ÖZELLİKLERİ

1850-2200 Watt Kaynatma Rezistansı

140-167 Watt Sıcak Tutma Rezistansı

Otomatik Kapanma ve Sürekli Sıcak Tutma 

Paslanmaz Çelik 1,8 Lt Kapasiteli Kettle

Paslanmaz Çelik 1,2 Kapasiteli Demlik

Paslanmaz Çelik Filtre

Açma / Kapama ve Güç Gösterge Lambaları

360 Dönebilen Güç Tabanı

Gizli Rezistans

Kablo Muhafaza Yeri

Su Isıtıcı Olarak Kullanım


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!