Karcher SC 3 Easyfix 1.513 110.0 Buharlı Temizlik Makinesi

Karcher SC 3 Easyfix 1.513 110.0 Buharlı Temizlik Makinesi

Karcher SC 3 Easyfix 1.513 110.0 Buharlı Temizlik Makinesi

Temizlik hastaları ve çocuklu aileler için bire bir temizlik makinası. Bu cümledeki çocuklu aile kısmındaki ev hanımı bir bayan olarak söylüyorum çok memnunum. Bir kere Karcher Alman markası olduğu için uzun soluklu bir ürün ve sağlam dayanıklı bir ürün. Uzun zamandır kullanıyorum ve buharında azalma ya da buhar gelmeme gibi bir durum yaşamadım. Üstelik suyuna köpüklü olmamak şartıyla esans ya da temizlik maddesi koyabiliyorsun. Buda temizlik yaparken evin güzel kokmasını sağlıyor. Ben açıkcası biraz lavanta yağı damlatıyorum ama ilerde bu yağı kullanmam nasıl bir etki yapar bilmiyorum. Bazen de sirke koyuyorum mikroplar çabuk ölsünler diye. Ayrıca evinde evcil hayvanlarla birlikte çocuk bakanlar için bire bir bence. Çünkü benim kedim var ve oğlum onun bastığı yerlerde apalıyor. AMa Karcher buharlı temizlik makinası ile temizlediğim için yüksek ısı ile mikropların öldüğü kanaatindeyim.

 

Ben buharlı temizlik ürününü sadece yerleri silerken kullanmıyorum. Bazen halılarda da kullanıyorum. Süpürdükten sonra halı ve koltukların üstünden şöyle bir geçiyorum. Nerde mikrop varsa ölsün diye. Duvar silerken çok işime yarıyor, hızlıca siliyorum ve daha hijenik oluyor. Suyunun kullanımı da uzun sure gidiyor. 3 oda bir salon bir evin günlük temizliğinde her defasında su takviyesi yapmıyorsun mesela. Tek seferde yer here yetiyor. Büyük bir temizlik yapacaksam, halı, koltuk ve duvar slime gibi ortalama olarak 3 kere suyunu değiştirmek yeterli oluyor.

 

Ürün fiyat olarak pahalı ve gereksiz gelebilir ama açıksacı sürekli hasta olup hastaneye gitmekten iyidir. Özellikle hastalık mevsimlerinde yerlerin, koltuklarınve halıların buharlı temizlik makinesi ile temizlenmesi evdeki hastalık oranını ciddi şekilde azalttı. Misafirler gittikten sonra da çıkartıyorum genellikle. Bence ürünü sadece ev için almak büyük bir hata olur. Kreşler, çocuk oyun evleri mutlaka temizlik için Karcher buharlı temizlik makinesini kullanmalı. Böylece kreşlerdeki salgın hastalıklarda ciddi oranda düşüş olacaktır. Kısacası en iyi yer temizliğinin el ile silmek olduğuna inanan birisi için bile ciddi bir temizlik cihazıdır diyebilirim.
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!