Kanz Piyanolu Eğlenceli Jimnastik Oyun Halısı

Kanz Piyanolu Eğlenceli Jimnastik Oyun Halısı

Kanz Piyanolu Eğlenceli Jimnastik Oyun Halısı

Genellikle 6. Aydan itibaren tercih edilen oyun halılarını biz 5 aylıkken almıştık ve iyiki de almışız. Özellikle Kanz marka tercih etmemizin sebebi eşimin Alman markalarına olan güveni. Almanya’da doğup büyüyen birisi olarak onların ürünlerinin sağlığa uygun ve kaliteli ürünler olduğuna inanmakta ki bence de haklı. Kanz piyanolu eğlenceli jimnastik oyun halısı için ise söyleyebileceğiniz bir diğer artıda elbette ki fiyatı. Çocuğunuz o aylara geldiğinde göreceksiniz ki el kadar oyun halıları gerçek halı fiyatlarıları ile yarışıyor. Ancak Kanz oyun halısı kalitesine göre fiyat olarak oldukça iyi.

 

Ürünün en sevdiğim özelliği ise ayak kısmındaki piyano takibi. Çünkü bu aylarda bebeklerde istemsiz olarak gerçekleştirilen tepinme hareketleri var ve bebek bi sure sonra klasik koşullanma ile her tekmelediğinde ses geldiğini biliyor. Buda ayaklarını daha bilinçli ve aktif olarak hareket ettirmesini sağlıyor. Yaptığımız araştırmalarda oyun halısının olmazsa olmazı ayna olmasıymış. Tabi bu ayna çocuğun gözüne göre ne büyük ne de küçük olmalıymış. Ayrıca bir tık büyük gösterme özelliği olmalıymış ki bu halide ayna vardı. Oğlumunda en çom dikkatini çeken bakıp bakıp güldüğü bu ayna oldu açıkçası.

 

Oyun halısının en güzel özelliğinden birisi de kumaş kalitesiydi. Oğlum üstünde uzun süreler kalsada yaz ayı olmasına rağmen terlemedi. Birde elbette silnebilir olması. Çünkü bir sure sonra dönmeye başladı ve göbeğinin üstüne dönmesi onu sürekli kusturdu. Oyu halısı olmasaydı salondaki halıyı üç kere falan kıyamaya göndermek zorunda kalırdım sanırım. Ama Kanz oyun halısı hemen siliniyor bide olmadı atıyorsun makineye çabuk yıkanıp çabuk kuruyor.

 

Oğlumuz yürümeye başladıktan sonrada kullanmaya devam etti ürünü. Çünkü piyanoyu elleriyle çalmak ya da oyuncaklarını çıkartıp sallamak hoşuna gitti. Geçici dönemlik bir kullanımı yok açıksası uzun soluklu kullaılabilecek bir ürün. Zaten sonrasında daparka çıkartırken oğlum için piknik örtüsü yaptım onu ki çok severek oturur. Her yönüyle kullanışlı verdiğiniz paraya değer bir ürün. Biz aldık memnun da kaldık almak isteyenler için önerilebilir.
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!