Homend 1708 Royaltea Paslanmaz Çelik Konuşan Çay Makinesi

Homend 1708 Royaltea Paslanmaz Çelik Konuşan Çay Makinesi Yorumları

96 yorum
5 67 kişi 
4 13 kişi 
3 9 kişi 
2 3 kişi 
1 4 kişi 


 • işlevsel bir ürün
  KENDİME almıştım çok memnun kaldık bunuda komşuma aldık ürün gayet başarılı hepsiburada ya teşekkürler
 • Beş Yıldız
  Ürünü 7 yıl kadar önce başka bir yerden aldım, 7 yıldır kullanmaktayım, mükemmel bir ürün, konuşması 6 ay kadar önce bozuldu ama 7 yıllık üründe olacak o kadar, diğer her şeyiyle mükemmel çalışmakta. 7 yılda, 3 ev ,1 şehir değiştirdim daha bu ürünü değiştirmedim.Başka markaların yarısı plastik aksamlı ürünlerine boşuna para vermeyin, çayın tadı kokusu çok iyi ayrıca kireçli su kullanmazsanızda çayı geç bayatlatıyor.Mutlaka kullanıın.
 • Teşekkür ederim
  Çay makinası gayet güzel istiyen tereddüt etmeden alabilir .kargo hızlı paketleme iyi .tavsiye ederim.satıcıya teşekkür ederim .
 • Beş Yıldız
  hiç düşünmeden alın kesinlikle memnun kalırsınız.
 • Beş Yıldız
  şimdilik çok iyi uzun vadede görmek lazım
 • Plastik Kapak Olmasaydı 5 yıldızlık Ürün
  Plastik kapak olması ürünü bozan bir özellik.Nedeni hafif de olsa plastik kokusu var. Kapak dışında ürünün dizaynı malzeme kalitesi oldukça iyi.Çayı demledikten sonra demlik kapağını ancak bir bıçak yardımı ile açabiliyorsunuz.Çalışma şekli ve anlatılan işlevleri tümünü denedim anlatıldığı gibi çalışıyor.Alacaklara tavsiye ederim.Satıcı firmaya ayrıca teşekkürler hızlı ve sorunsuz gönderi.
 • Beş Yıldız
  Açıklamasında yazıldığı gibi.
 • piyasadaki ürünlere göre kıyaslayınca fiyat/performans ürünü
  Model olarak çok araştırma yaptım neredeyse tüm markaları fiziksel olarak inceledim. Model olarak en uygun bu geldi. Aynı ürünü başka bir siteden sipariş etmiştim orada bir şansızlık yaşadım ve iade etmek durumunda kaldım. Sonra bu üründen vazgeçmiştim ki yeniden arayışa girdim. Fiyat/Performans ve daha önce kullanım tecrübesinden dolayı Arçelik alacaktım ki tekrar Homend denemeye karar verdim. Yaklaşık 1 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Umarım daha sonra sorun yaşamam. Azalan suyun üzerinde ekleyince otomatik kaynatmaya geçmesi güzel. İlk kaynatma aşaması suyun kaynamaya ulaşmasına kadar biraz sesli. Sonrası gayet güzel. Farklı sıcaklıklarda su talebini karşılaması da oldukça iyi bir özellik. İlk başta kullanmam diye düşünmüştüm ama kullanılıyor. Plastik kalitesi gayet iyi. Fiziki olarak incelediğimde neredeyse aynı fiyata satılan başka markalarda plastik aksamlarda tırtıklarla karşılaşabiliyorsunuz. Homend'ta yok.
 • Başarılı
  Çok güzel bir ürün. Çok güzel paketlenip gönderilmiş. Teşekkür ederim.
 • Beş Yıldız
  Başarılı ürün
 • Beş Yıldız
  çok güzel.
 • Ayni makinadan mi bahsediyoruz
  okuduğum bir birçok yoruma hakikaten çok şaşırdım yorumlara güvenerek aldığım çay makinem tam bir rezalet çıktı ağzı çok dar olduğu için mutlaka çay koyarken akıtıyor, ışıklı düğmesi 2 ay sonra bozuldu ,içinde ki süzgeçten her seferinde çay taşıyor ve bardağa ekstra süzgeç kullanıyorum eve gelen misafirlerim dâhi memnun değil aralarında para biriktirip bana makine alma espirileri yapıyorlar. işin kısacası SAKIN almayin
 • Beş Yıldız
  Su kaynatıncaya kadar çok sesli fakat sonrasında ses azalıyor. Su azaldığında ve 2 saati geçtiğinde otomatik kapanma, alt bölmeye su ilave ettiğinizde otomatik kaynatmaya geçmesi gibi faydalı özellikleri mevcut. Güzel ürün tavsiye ederim.
 • Beş Yıldız
  çok güzel tşk..
 • Beş Yıldız
  Su kaynayıncaya kadar çok sesli çalışıyor sonrasında sessiz. Konuşma sesi salondan duyulabiliyor, çabuk kaynatıyor suyu güzel bir ürün tavsiye ederim.


Homend 1708 Royaltea Paslanmaz Çelik Konuşan Çay Makinesi

Çay Filtresi Var
Demlik Kapasitesi (L) 1
Demlik Malzemesi Çelik
Gövde Malzemesi Çelik
Güç (W) 1800
Kaynama Göstergesi Var
Otomatik Kapanma Var
Renk Inox
Su Isıtıcı Kapasitesi (L) 1.9
Su/Kireç Filtresi  Yok
Susuz Çalışma Emniyeti                 Var

 

 


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!