Hakkımızda

Yorumver.com sitesinin kurulma amacı en yalın hali ile ‘ben memnun kaldım herkese tavsiye ederim.’  Ya da ‘ ben memnun kalmadım kimsenin de parası boşa gitmesin’ mantığı üzerine kurulmuştur.Bugün müşteri memnuniyeti değerini ciddi bir satış gücüne çeviren firmaların silahını kendilerine doğrultan bir site olan Yorumver.com kullanıcının yanında olan ve objektif paylaşımların yapıldığı bir platformdur. Böylece ürün satın almak isteyenlerin ürüne para vermeden önce ürünün talep edilen ücrete değip değmediğini öğrendiği bir platformdur. Kısaca piyasaya sunulan her bir ürünün miheng taşı konumunda olan Yorumver.com böylece güvenilir ve bilgi paylaşım platform olmuştur.

 

Yorumver.com üzerinde her türlü ürün hakkında yorum yapabilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerinden tutun beyaz eşya, elektronik ev aletleri, oyuncaklar, ev tekstili ve daha bir sürü ürün hakkında yorum yapabilir, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca firma ve ürüne dair şikayetlerinizi herkese açık bir platformda kullanarak firmanın size en kısa sürede müşteri memnuniyeti hizmeti sunmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kullanmış olduğunuz ürün için puanlama sisteminden faydalanarak bir puan verebilir böylece ürünün fayda ve hizmetleri hakkında bir ölçek oluşturabilirsiniz.

 

Yorumver.com da sadece ürünler hakkında bilgi ve şikayet paylaşımı yapmak zoruna değilsiniz. Aradığınız ürün için kullanıcıların puanlamalarını değerlendirebilir ya da yorumları okuyarak ürünü almadan önce ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece memnuniyet oranına göre ürünü satın alabilir ya sa satın almaktan vazgeçebilirsiniz. Yorumver.com olarak ürünler için yapılan yorumları öncesinde editor denetiminden geçirdiğimiz için geçersiz yorum, hakaret ya da ürüne ait olmayan bigli paylaşımı bulmanız mümkün değildir. Her ürüne ait doğru, direk kullanıcıya ait yorumlara ulaşabilmektesiniz. Bu da ürünü almadan önce ‘yüz kişiye sorduk…’ sorusunun cevabı niteliğinde genel bir yanıtoluşturmaktadır.

 

Ayrıca kullanıcılar yapmış oldukları yorumları kendi sosyal medya hesaplarında da paylaşarak Yorumver.com üzerinden ürünlere dair yapmış oldukları bilgilendirmeleri kendi yakın çevresine de duyutabilmektedir. Böylece sosyal meday üzerinden takipte bulunan marka sahipleri de ürün kullanıcısının sosyal medya üzerinden yapmış olduğu şikayetlerine kısa sürede geri dönüş sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti gücünün sonuna kadar sergilendiği Yorumver.com kullanıcıların yayında olan bir site olarak hergün milyonlarca kez tıklanmaktadır.
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!