Gizlilik Politikası

Yorumver.com olarak sitenin kurulum bilgileri ve telif hakkı bilgileri tamamen siteye ait olmakla birlikte bu bilgilerin kullanıcılar ile paylaşılması yasaktır. Ancak kullanıcı kendisinden talep etmiş olduğumuz mail adresi bilgisini nasıl kullandığımız bilgisine ulaşma hakkına sahiptir. Yorumver.com olarak sizden talep ettiğimiz mail adresinin spam bir adres olup olmadığını ayırt etmek zorundadır. Mail bilgisi haricinde ise kullanıcıdan başka bir bilgi talep etmemekteyiz.

 

Yorumver.com olarak bizimle paylaşmış olduğunuz mail adresiniz ise başka bir ticari firma ile ücretsiz ya da ücretli olarak paylaşılmamaktadır. Böyle bir durumda ‘ ‘müddei iddiasını ispatlamakla mükelleftir.’ Medeni kanun maddesinde iddiada bulunan kullanıcının durumu ispatlamasını talep etmekteyiz. AKsi takdirde haklarında yalan beyandan ve Yorum.com’u karalama çalışmalarında dolayı yasal işlem başlatılacaktır.

 

Elde etmiş olduğumuz bütün bilgiler için geçerli ve yasal olarak kabul edilen veri koruma uygulamalarını kullanmaktadır. Ayrıca Yorum.com olarak very koruma yetkilileri ile çalışmaktayız. Böylece bizimle birlikte olan kullanıcıların bilgi ve can güvenliklerini koruma altına almış olmaktayız.

 

Yorum.com sitesinin sunmuş olduğu bu gizlilik politikası sayesinde kullanıcılar ürünler hakkında gerçek bilgi ve deneyimleri paylaşabilmektedirler. Böylece diğer kullanıcılarda ürünler hakkında doğru yorumlara ulaşabilmekte ve bu bağlamda güvenilir bir site ile karşılaştıkları için her ürün satın alımı öncesiden site hizmetinden faydalanmaktadırlar. Kullanıcılarının güvenini boşa çıkartmak istemeyen Yorumver.com bu yüzden yorum giren gerçek ve tüzel kişilerin bilgilerini güven ve koruma altına almak zorundadır ve almalıdır.

 

Ayrıca sadece kullanıcıların değil aynı zamanda da site bilgilerinin de güvenliğini korumakl mükellef olan Yorumver.com sitenin işletim bilgileri, editor bilgilerini, içerik kuralları bilgilerini ve mail eleme yöntem bilgilerini yasal bir yaptırım olmadığını sürece kimse ile paylaşmaz. Ancak yasal işlem sonucunda adaletin talep etmesi üzerine bilgiler sadece davanın görüldüğü hakim ve görevliler ile paylaşılmaktadır. Aksi takdirde gizlilik politikası ilkelerine aykırı hareket eden her kim olursa olsun kişi ve kişiler hakkında yasal işlem talep edilmektedir. Bu kimi zaman site kullanıcısı kimi zaman ise yönetici pozisyonundaki kişiler olabilir fark etmez.
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!