Gazella Duty Standart Ütü Masası SM/GZM 800 DS

Gazella Duty Standart Ütü Masası SM/GZM 800 DS

Gazella Duty Standart Ütü Masası SM/GZM 800 DS

Bana göre kral bir ütü masasıdır çünkü ütü masası haricinde herşey oldu bizim evde. Oğlum üstüne çıktı tepindi bişey olmadı, yere kaç kere düşürdü bir şey olması. Ne bir yeri kırıldı ne de herhangi bir işlev bozukluğu oldu. Tak gibi ütü masası derler ya işte ondan bana göre. Ayrıca ütü maması örtüsünün kumaşıda oldukça kaliteli Sararma, yanma yıkama sonrası çekme falan olması. Sadece örtünün iplerini çok çektiği için benim oğlan ipleri uzadı o kadar da olur bana göre.

 

Ben ütü olarak kazanlı ütü kullanıyorum bir de ki ütü masası bizim evde işi bittikten sonra ortalıktan kaldırılmaz. Ütü odasında durur. Ütünün konulduğu kısım hem kazanlı ütünün ağırlığını hem de içindeki bi buçuk litre suyun ağırlığını taşıyor. Ama dört senedir ne eğrildiği ne de büküldü taşımaya devam ediyor. Bide eski usul ütü masalarına nazaran daha eniş bir eni var bu da ütü yaparken kolaylık oluyor açıkcası. Ayrıca bilindik bir marka olduğu için ütü örtüsünü heryerden rahatlıkla alıp değiştirebiliyorsun.

 

Ancak elbetteki ütü masasının fiyatı diğerlerine nazaran biraz fazla. Ama bana sorarsanız ömürlük bir ürün isteyenler acımasın paraya alsın. Nihayetinde bir kere alınıyor. Çeyizde olması gereken bir ütü masası markası bana göre. Masayı kimlere tavsiye etmem dersem de öğrencilere tavsiye etmem mesela Bu kadar kaliteli bir ürünü evi dağıtırken birilerine vermeye kıyamazsın ikinci el ütü masasına da kimse ederi kadar para vermez. O yüzden öğrenciler uzak dursun derim.

 

Masası önereceğim kişiler arasında ise benim gibi kazanlı ütü kullananları sayabilirim tabi birde çocuklu aileleri. Ürün evladiyelik olduğu için çocuk kolay kolay zarar veremiyor. Ancak masayı koyup kaldırcak yerim pek dar diyen varsa alırken düşünsün çünkü genişçe bir masa. Masa sağdan soldan çıksın istmiyorsanız klasik dar tipli ütü masalarından alabilirsiniz. Ancak bana göre sıradan ütü mamasına 5 kere para vereceğime Gazella ütü masasına bir kere para verir ömür boyu kullanırım.
Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!