Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge

Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge Yorumları

42 yorum
5 37 kişi 
4 0 kişi 
3 4 kişi 
2 1 kişi 
1 0 kişi 


 • Beş Yıldız
  Gerçekten insan yararına bir teknoloji. İmkânı olan alsın pişman olmaz...
 • Beş Yıldız
  Tek klimeyle harika, almayı düşünenler varsa hiç tereddüt etmeden almalarını öneririm.
 • Beş Yıldız
  Öngörülen süreden önce bize ulaştı iyi oldu teşekkürler
 • Beş Yıldız
  Gayet iyi
 • sonunda aldım
  ürünü 1 yıldır takip ediyordum. indirimi yakaladım ve aldım. başka süpürgelere kesinlikle bakmayın ve düşünmeden bu ürünü alın. ürün hem evi süpürmek hemde basit tozları almak için çok ideal. kablo derdi yok. kullan ve fişe tak. ürün hakkında şöyle söyleyebilirim: 1. ürünü alınca garanti için servisi arayıp kaydını yaptırın. 2. Ürün geldiğinde şarjı yok bu yüzden panik yapmayın. Altı saat kadar şarjda dursun 3. maximumda kullanmanıza gerek yok. Ben bu hatayı yaptım ve 7 dk da şarjı bitti. maximum sadece çok kirli yerler için kullanın 4. Doğru aparatları kullanın Herkese iyi alışverişler
 • Beş Yıldız
  Uzun süredir takip edip almak istediğim bir cihazdı.Uygun fiyatı görünce nihayet alabildim. Ürünün kalitesine diyecek yok. Her türlü işinize yarayan bir cihaz. Tavsiye ederim.
 • StradaBilisim Farkı
  Dyson V8 için çok detaylı konuşmaya gerek yok. Rüştünü ispat etmiş V11 modeli gelmesine rağmen hala fiyat performans olarak üst düzey bir ürün. Fakat benim bahsetmek istediğim nokta farklı. Ürünü kardeşime hediye olarak aldım ve tarih ayarlamasını düzgün planlayamadığım için doğum günü geçirme riski ortaya çıktı. Bu aşamada StradaBilişim yetkilileri devreye girdi ve beni bu sorundan kurtardılar. Doğum gününe elim boş gitmiyorum sayelerinde. Hepsine çok teşekkürler.
 • Güzel fiyat ıyi kalite
  2 sene önce indirimde bu fiyata almıştım. bütün evi 3+1 dip köşe 30 dk da süpürüyoruz. ayrıca alerjisi olanlar için çok ideal . Ne toz ne pis koku. 2 yıldır performansında hiç sıkıntı yaşamadık şiddetle tavsiye edilir 😊
 • Beş Yıldız
  gercekten çok basarılı, cok hafif ve sesi de cok yüksek degil. evimde kedim ve köpeğim var resmen elim ayagım oldu.
 • Muhteşem İcat
  Kesinlikle vereceğiniz paraya değecek harika bir ürün, eğer alabilecek durumdaysanız pahalı mı diye düşünmeyin. Elektrik süpürgesine dünya para verip o eziyeti çekmektense inanılmaz hakediyor parasını. Elime geçeli daha 2 gün oldu fakat temizlikten nefret eden ben 2 kere evi süpürdüm bile. O makinelerin eziyeti, ağırlığı, kokusu, etrafa geri verdiği toz, her yere takılması, ters dönüp durması daha saysam bitmeyecek onlarca eziyeti yüzünden gerçekten temizlikten nefret eden benim gibiler için mükemmel bir icat. TekÇarşı' ya da teşekkürlerimi sunuyorum çünkü ürünü pazartesi gecesi söyledim teslim cuma görünmesine rağmen çarşamba sabahı ürün elimdeydi. Fiyatını da çok araştırdım en uygun kendilerindeydi hem de oldukça farkla ve ürün de tamamen sorunsuz geldi.
 • Beş Yıldız
  güvenilir satıcı, kaliteli ürün
 • İki Yıldız
  Süpürgeyi alalı 2 yıl oldu. İlk 1,5 sene iyiydi amerikadan aldım. 1,5 seneden sonra taşınırken 2 gün şarjdan çıkardık. Tekrar şarja taktığımda dolmasına rağmen 10 dk süpürünce şarjı bitti. Sonraları iyice bitmeye başladı 5 dk da bir sarjı bitimeye başladı. Amerikadan tekrar sıfır orjinal bataryasını getirttik taktık yine düzelmedi 10dk süpürünce şarjı bitiyor. Süpürge olarak güzel kullanışlı ama şarj sorunu temizliği eziyet haline getirdi artık. Alırken bu sorunu sorup alıp tavsiyem. 40 dk şarjı var diye özellikle bunu tercih etmiştim ama beklediğim olmadı.
 • On Numara 5 Yıldız
  evladiyelik süpürge kesinlikte tavsiye ederim. Süpürgede gelinen son nokta
 • Beş Yıldız
  ince hesap firmasına çok teşekkür ederim çok düzgün çalışan bir firma kargo hızı fiyatı ve ürün temin edilebilirliği çok memnun edici
 • benzersiz
  bence süpürgede dyson rakipsiz. her parçası kalite ve ince ayrıntıları ile düşünülmüş. hepsiburada sayesinde çok iyi fiyata aldım. sıkıntısız geldi. bence v6 veya v7 almayın okadar para vermişken v8 diyorum.


Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge

 
 
Çalışma Süresi 40 dk
Hepa Filtre Var
Islak / Kuru Kuru
Kullanım Şekli Dikey
Renk Turuncu
Ses Seviyesi (dB) 82
Siklon Filtre Var
Su Haznesi Yok
Toz Kapasitesi 0.5 lt

Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!