Canon Pixma E3140 Fotokopi + Tarayıcı +Wi Fi Airprint Yazıcı

Canon Pixma E3140 Fotokopi + Tarayıcı +Wi Fi Airprint Yazıcı Yorumları

43 yorum
5 30 kişi 
4 9 kişi 
3 3 kişi 
2 0 kişi 
1 1 kişi 


 • Fiyat/Performans Ürünü,Kullanımı Kolay Ev Tipi
  Ürünü araştırmalarım sonunda aldım. Bir süredir kullanıyorum. Eşim öğretmen ve kendisi haftalık 30-40 sayfa yazdırıyor. Gayet kaliteli, düzgün yazdırıyor. Wi-Fi olması, çok fonksiyonlu olması,muadillerine göre fiyatı tercih etme sebebim oldu. Bu makine ile 70'e yakın 13*18 ebatlarında fotoğraf bastırdım. Rovi Premium İnci kağıdını kullanıyorum ve oldukça başarılı sonuçlar aldım. Demo kartuşlarda 60 tane fotoğraf yazdırdı. Dışarıda yazdırmaktansa evimde rahatlıkla işimi gören bir ürün. A4 fotoğraf kağıdına desteği yok sanırım internet sitesinde belirtmemiş. Alacak olanlar yüksek performans istemiyorlar ise rahatlıkla tercih edilebilir bir cihaz. Kargo hızlı geldi,paketleme kendi kutusu ve başarılı. Teşekkürler HB.
 • Beş Yıldız
  Fazla yoğun çalışmaya gelmez. Yani gelir de büyük ihtimal mürekkebi canınızı yakar. Ama evde lazım oluyor arada bir ve ürün çok iyi. Bilgisayara bile bağlamadan wifiyle eşleltirdim ve telefon ve bilgisayardan yazdırabiliyorum kablosuz.
 • Dört Yıldız
  Ürünü alırken çok tereddüt ettim. Tanklı mı alayım bunu mu, derken fiyatı sebebiyle bunu seçtim. Wi-fi güzel çalışıyor. 50 sayfa civarında çıktı aldım. Genelde içinde resim olan belgeler. Kartuşun yarısı bitti. Demo kartuş için oldukça iyi. Ev içinde kullanıma uygun. Hafif ve çok yer kaplamıyor. Fiyatı dikkate alınca oldukça mantıklı bir ürün. Çıktı kalitesi normal. Tarayıcı ve fotokopi özelliği güzel çalışıyor. Ama fotoğraf baskısı konusunda hassassanız çözünürlüğü bir tık üstte olacak ürünler seçilebilir. Fakat fiyat en az iki katına çıkar. Ama çok yavaş. Yoğun çıktı alıyorsanız can sıkıcı olabiliyor. Bir de kartuşlu ürünleri haftada en az bir defa kullanmanız gerekiyor. Renkli ve siyah karışık.
 • Üç Yıldız
  Desteğini varsayarken Linux desteği çok zayıf!
 • Basarili
  İcinde gelen murekkepler ile kodak 100 lu 10x15 fotograf kagidinin tamamina baski yapabildim. Ardindan ek renkli murekkep aldim onunlada 100 110 adet baski yapabildim. Alacak arkadaslarin aklinda fikir olusmasi adina belirtmek istedim. Fotokopi ozelligini kullanmadim fakat hem fotograf baskisi hem a4 cikti baskisi oldukca kaliteli. Tarayici net ve basarili. Satin aldigim icin memnunum.
 • Detaylı bilgi isteyen okusun
  Taraması fotokopisi vs. gayet güzel çalışıyor. Yazma ve mürekkep faslına gelirsek. 2 tane resim bastım resim kağıdına, bir kaç renkli baskı aldım a4'e. Siyah beyaz olarakta ort. 100 adet arası baskı aldım. Renkli ve siyahın ikiside aynı oranda azaldı. Tahmini %25 kullandı ikisindende. Bu baskılarıma dışarda min 50-60 lira para verirdim. Kalan mürekkeple tahmini 300 baskı alabilirim (Siyah). yazdırırken detaylı ayarlarda sadece siyah yada sadece renkli mürekkep kullan var. Renkliden tasarruf edin siyah seçerek. Ha birde ben baskılarımı açık renk vede düşük kalitede basıyorum tasarruf etmek için. O halde bile gayet iş görür ve net geliyor yazılar. Seri fotoğraf basıcam derseniz bu makineden uzak durun. Zarar edersiniz. Ama buz dolabına asmaya bi kaç foto basayım yazıcım renklide yazsın. İşim oldukça çıktı alayım arada derseniz, İlk okul lise talebesi varsa bu cihaz sizi tatmin edecektir.
 • Çok kullanışlı
  Ben beğendim çok kullanışlı ve şık
 • Beş Yıldız
  ev kullanımı için ideal, sorunsuz kullanmaya başladık kartuşlarının sıfırları (2si beraber) ortalama 150-160TL civarı bilginize
 • Beş Yıldız
  Evde fotoğraf kağıdına fotoğraf baskısı için kullanıyorum ve kalitesi sütüdyo resimlerini aratmayacak cinsten kartuşlarını photoink doldurma setiyle doldurmanızı tavsiye ediyorum kendi içerisinde gelen demo kartuşlar 100 sayfa basabiliyor doldurması kolay ayrıca yazma hızı birazcık düşük ve sesli ama fiyatını aşacak bir ürün almanızı tavsiye ederim_!
 • Beş Yıldız
  Ürün güzel. Çok memnunum. Teşekkürler hepsiburada.
 • kurulumu berbat
  saçma sapan bi alet. kurulum için saatlerce uğraştım.
 • İndirimle kaçmaz
  Fiyat performansta üstüne yok nokta net
 • Beş Yıldız
  Ürün çok iyi başarılı
 • Dört Yıldız
  yorumsuz
 • Dört Yıldız
  çıkartma hızı yavaş ve sesli fakat benim gibi evde ara sıra kullanıcaklar için ideal.krulumu kolaydı telefondan ve bilgisayardan kolayca çıktı alınabiliniyor yavaşlık ve ses dışında güzel iş görüyor


Canon Pixma E3140 Fotokopi + Tarayıcı +Wi Fi Airprint Yazıcı

A3 Yok
Ağırlık (kg) 3,9
Air Print Var
Baskı Kalitesi (Renkli) 1200 x 4800 DPI
Baskı Kalitesi (Siyah) 1200 x 4800 DPI
Baskı Türü Renkli
Boyutlar 435 x 316 x 145 mm
Dahili Bellek Belirtilmemiş
Dakikadaki Renkli Baskı Hızı(Max) 4 Sayfa
Dublex Baskı Yok
Ekran Renkli LCD
Ethernet Bağlantısı Yok
Faks Özelliği Yok
Fotoğraf Baskısı Var
Fotokopi Özelliği Var
İşletim Sistemi Mac OS, Windows
Kağıt Boyutları A4, A5, B5, B6
Kağıt Giriş Kapasitesi 60 Sayfa
Kart Okuyucu Yok
Kartuş / Toner Adedi 2
Renkli Tarama Var
Sarf Durumu (Kutudaki) Demo Kartuş
Tarama Çözünürlüğü 600 - 1200 DPI
Tarayıcı Özelliği Var
Usb Kablo Yok
USB Var
Wi-Fi Var
Yazıcı Tipi Çok Fonksiyonlu

Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!