Bloody G501 Radar360 7.1 Gamer Kulak Mıc.-Usb

Bloody G501 Radar360 7.1 Gamer Kulak Mıc.-Usb Yorumları

16 yorum
5 9 kişi 
4 2 kişi 
3 2 kişi 
2 1 kişi 
1 2 kişi 


 • Ucuz işçilik dandik malzeme
  Berbat bir ürün 3 ayda kablosu koptu ses kartı aşırı ısınıyor ve kabloyu da ısıtıyor biraz daha üzerine fiyat ekleyip başka markalara bakabilirsiniz mousleri da aynı zamanda çöp...
 • Kaliteli ses ve tasarım
  Gözlük kullanan biri olarak söyleyebilirim ki ürün çok rahat ne kulağıma baskı uyguluyor ne de kafama. Ses kalitesi çok iyi basları çok yerinde bir kulaklık. Tek eksi yanı controller üzerindeki tuşları kullanmak için uygulamanın arka planda çalışması gerektiği uygulama kapandığında buttonlar çalışmıyor. Ama hangi butonu seçtiyseniz o buttonda kalıyor. Ama çokta önemli değil çünkü ayar yapmanıza hiç gerek kalmayacak harika bir kulaklık tavsiye ederim.
 • ***1 Sene Oldu***
  Alalı 11 ay oldu gayet yeterli bir kulaklık, Kullanımı basit yazılımı çok güzel ve kullanışlı basit ayarlarla istediğiniz şekle çevire biliyorsunuz, oyun modu, müzik modu ve 7.1 modu ile güzel şeyler sunuyor 7.1 modu tavsiye etmiyorum, Mikrofonu ilk aylarda iyiydi ama son zamanlara doğru iyice kötüleşti, tavsiyeler üzerine ve sosyal video paylaşma kanalımda öğretim içerikli videolarım için bir yaka mikrofonu aldım bugün birbirlerini karşılayacaklarını düşünüyorum. Not: Kullanım süremden bu yana 1 kere servise gönderdim 1.5 hafta vs sürdü servis bence yetersizdi ama kolayca hallettik, bunun dışında kulaklığın sol tarafını masadan yere düşürerek kırdım 1 ay önce kablosu kopmadığı için elektrik bandıyla sorunu giderdim, yakın zamanda daha iyi bir kulaklığa geçmek dileğiyle.
 • Üç Yıldız
  Yaklaşık bir buçuk sene kadar kullandım ve size deneyimimi aktarayım öncelikle 7.1 merak ettiğim için aldım ama 7.1 inanın hiçbir önemi yok kullanamassınızda zaten oynarken birşey anlamassınız sanal 7.1 tamamen hikaye kulaklığın kulağı kaplayan derisi parçalanmaya başladı ancak benimde günde 10 saati bulan aşırı kullanımımdan kaynaklıda olabilir metal parçalarla güçlendirilmiş ki baya iyi mikrafonu orta düzey kablosuda örgülü ama rakiplerine göre ağır bir kulaklık tavsiye etmem bu fiyata çok daha iyileri var ancak uzun ömürlü olduğunu söyleyebilirim.
 • Fiyat Performans Ürünü
  Bu fiyata alınabilecek ideal bir kulaklık. 3 günde geldi seti tamamlamış olmuş böylelikle. Kullandıkları metaryaller kaliteli ToneMaker yazılımını indirip direk kullanmaya başlayabilirsiniz. Müzik Oyun ve Filmler'de denedim tek sıkıntısı dışarı ses gitmesi.
 • YANLIŞ BİLGİLENDİRME YAPMAYIN.
  Bir arkadaş yükses seslerde sesleri,basları bozduğunu yazmış fakat nerde kulandığı da önemli. Yeterli çıkış gücü alamıyorsa normal olarak bozucaktır. notebookta denedim sesleri bozuyordu evet ama yeteri kadar güç alamadığı için bu durum. Masaüstü bilgisayarıma taktım harika bi sonuç aldım beklediğimden de iyi çıktı. Bass,tiz ciddi anlamda mükemmel. oyun olarak pubg de denedim orda da harika bir performans sunuyor.
 • Gerçek Kullanım TEST sonucudur. KARGO VS SAÇMA BİLGİ İÇERMEZ
  Kulaklık 10 üzerinden 9.5 alır. Gerek kulaklık için sağlanan programın kullanım kolaylığı gerekse ses kalitesi için.Şimdi + ve - ile size kulaklığı detaylıca anlatalım biraz... ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ -Bir oyun kulaklığı gibi görünsede full sesde efsane bir bass kalitesi var. Kulaklığın bass tiz ayarı çok yerinde ve tutarlı. -Program üzerinden çok sayıda ayar yapılabiliyor olması. -Mikrofon kalitesi çok iyi ve kulaklığı uzun süreli kullanımlar da rahatsız etmiyor. 5 saat civarı takılı kalınca az rahatsız ediyor ama oda az bir süre değil sonuçta... -Tak kullan rahatlığının olması. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- +Mikrofonun it çek yöntemi ile çıkması çok kullanışlı fakat yüksek ses müzik dinlerken sol kulaklıkta cızırtı varmış gibi bir yanılgı oluşturuyor. Mikrofonu çekip dinlerseniz o cızırtı gidiyor çok çok az kalıyor. +CS GO vs oyunlar için otamatik ayar yok ve biz seçsek bile sesleri kısmayı deneyerek değişik bir hal aldırıyor seslere. ÖRN: silah seslerini kısmayı denedim ses kısılıyor ama sesler değişiyor. Bloklama çalışıyor kapatamıyor. Her şeye rağmen efsane ötesi kaliteli bir kulaklık bu nedenle tavsiye ederim.
 • bu fiyatlara pahalı
  kulaklık sağlamlık kalite ve rahatlık açısından çok güzel ancak bassları çok kalitesiz yüksek seslerde basları bozuyor oyun için çok gerçekçi sesler sunuyor ama benim beklentimi karşılamadı fiyatına göre iyi bir ürün olmadığını düşünüyorum
 • harika
  kulaklık sağlam bir şekilde geldi cuma akşamı akşam bile kargı pzt saat 3 te geldi kulaklık ise bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık. kulağı hic ağrıtmıyor normal kulaklıkların 2 katı ağırlıkta olduğu için biraz kafayı yoruyor ama bu performansa değer.
 • Beş Yıldız
  Öncelikle kargo inanılmaz hızlı geldi. Gerek ses kısmı gerek mikrofonu fazlasıyla tatmin edici. Fps oyunu oynayanlar için fiyat/performans olarak kaçırılmaması gereken bir ürün. Malzeme kalitesi son derece iyi, sadece beklediğimden hafif çıktı.
 • Fena değil. Parasına değer mi? Kesinlikle hayır.
  Arkadaşlar kulaklığı bir kaç aydır kullanıyorum. Öncelikle şundan bahsedeyim ki Mikrofonu vasatın bile kat ve kat altında. Usbden yada jak girişinden bağırsam sesimi daha düzgün alır o derece. Kulaklığa gelince. Tatmin edecek seviyede bir ses almanız için 2 saat driverı üzerinden ayar çekmeniz lazım. Rahatlığı orta seviye. Ancak kullanılan malzeme ve kablo kesinlikle kaliteli. Bloody markasını çok severim Mouse mousepad klavyesini kullanıyorum aşırı memnunum. Ancak kulaklığı yapamamışlar.
 • bu fiyata göre gayet iyi
  ses sistemi olarak çok iyi gerçi ilk kullandığım 7.1 ama farkı anlıyorsunuz ve kesinlikle gerekli bir lüks.uzun kullanımda ağrıtıyor tek sıkıntısı bu sanırım.O arada da mola verin :D.
 • Kaliteli
  2 yıldır kullanıyorum.çok memnunum.özelliklle cs go gibi online oyunlarda istenen performansı fazlası ile veriyor.
 • şahane
  3 yıldır kullanıyorum hiçbir şey yok kulağıma tam oturuyor ve hiç terletmiyo kulağımda en ufak bir cızırtı tizlik vesesin geç gelme durumu yok aldığım çoğu kulaklıkta bu 3 sorun vardı ama
 • F/P ürünü diyebiliriz
  Gerçekten eğer game kısmı ile ilgilenen varsa başarılı bir kulaklık.Diğer markalara göre ucuz 7.1 performansı gayet iyi.Driverındaki özelleştirmeleri söylemiyorum bile.


Bloody G501 Radar360 7.1 Gamer Kulak Mıc.-Usb

 

Bağlantı USB
Gürültü Önleme Yok
Kulaklık Modeli Kulaküstü Tam Boy
Kullanım Alanı Oyun
Kullanım Tipi Kulaküstü
Mikrofon Var
Renk Kırmızı, Siyah

 

 


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!