ASUS DSL-AC52U DualBand-Torrent-Bulut-DLNA-4G-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router

ASUS DSL-AC52U DualBand-Torrent-Bulut-DLNA-4G-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router Yorumları

23 yorum
5 11 kişi 
4 0 kişi 
3 7 kişi 
2 2 kişi 
1 3 kişi 


 • Beş Yıldız
  Biz de daha önce d-smart’ın modemiyle kablolu bağladığımız halde Tidal dinleyemediğimiz hifi sistemimizi, bu ürünle problemsiz çalıştırabildik.
 • böyle birsey gormedim @@
  merhaba. ürünü alacaklara düşünenlere sesleniyorum. ürün kusursuz. ip tv ,tv bu 2 tlfn 2 pc. on numara bir cihaz. ttnetin verdigi modemler kanser sebebi imiş onu anladm. online cs go oynuyorum ve 100 pingim suan 80 e dustu ve stabil. gercekten beni fazlasyla tatmin etti. kimsenin pisman olmayacagi bir cihaz. ayrica sip şak
 • Beş Yıldız
  Memnunum
 • Kaliteli ve verimli
  4 aydır kullanıyorum memnunum. Torrent leri cepten yönlendiriyorum gece 2 ile 7 arasında indiriyor. Ev internetini VPN ağı olarak kullanıyorum. Wifi gücünü %60 olarak ayarladım sokaktan dahi çekiyor. Ayrıca bağladığım HDD deki dosyalara her yerden ulaşabiliyorum. Ben sorun yaşamadım.
 • Kablosuz performansı berbat
  100 liralık minik iki antenli Tenda router'ın full çektiği yere bu Sultanahmet Camii gibi modem sinyal gönderemiyor. Bu fiyatlardayken yaklaşmayın derim. Superonline'ın verdiği modemle 28 mbps alırken bu modemle 34-35 mbps alıyorum, kablolu bağlanacaksanız güzel modem. Ama kablosuza geçince, 5 Ghz modunda zaten hiç bir yerden çekmiyor, yanındayken kullanırsanız kullanırsınız. 2.4 ghz'de de nazlanarak çekiyor, bağlı olan cihazlar sürekli kopuyor. Netflix'te sıkıntı yaşadım, telefonum sürekli koptu. Yazının başında belirttiğim 100 liralık router'ı aldım bütün sorunlar çözüldü. Ac52'nin wifi özelliğini kapatıp diğer router'ı bu modemin üstüne koyup öyle kullanıyorum. Şaka gibi. Özelliklere aldandım, üç kuruş fazla vereyim ama sorun yaşamayayım dedim, olmadı. Ben ettim siz etmeyin.
 • Daha iyi beklerdim
  Uzay istasyonu gibi görsel dizi yanıltmasın. 5 gh sinyal ve veri sorunu yaşatıyor. Torrent işi için alacaklara tavsiyem bulaşmayın. Sık sık bağlantı kesiliyor arayüze girmiyor. Veri tamamlandı mı devam mı ediyor bilmek imkansız. Özellikle Torrent için aldım ama pişman oldum. Yazılımı kötü geliştirme yok
 • TPLINK
  Arkadaşlar modem alıyorsanız sadece bu iş ile ilgilenen markalardan alın - TP LİNK VR 600 Bundan çok daha kalitelidir on yönelin
 • Kaliteli, orjinal ve uygun fiyatlı daha ne istenebilirki!
  Ürün bu gün elime geçti ve tam da istediğim ürün okduğunu kanıtladı. Hızı olsun, yazılımları olsun hepsi gerçekten çok başarılı. Asus kalitesi diyorum ve susuyorum.
 • modem de asus mu? tövbe.
  daha öncede arkadaşımın tavsiyesiyle asus modem aldım servisten çıkamadı. ikide bir bozulyordu. bu seferde 4 antenli yeni kalitelidir diyip bundan aldım yine patladım. bağlantı kopuyor sosyal medya uygulamalarında sayfalar yüklenmiyor. enteresan bir alet . aklınız varsa yanaşmayın :X
 • Fiyatına göre çok düşük kalıyor
  Öncelikle 5 ghz için alacak arkadaşlara hiç ama hiç tavsiye etmiyorum.2.4 ghz ise diğer modemlerle aynı.2.4 ghz de bağlantı stabil ve çekim gücü normal.5 ghz e gelecek olursak sinyal ciddi manada düşük şöyle anlatayım modemle telefon arasında yaklaşık 10 metre var ve arada 15 cm kalınlığında 1 duvar var sinyal 2-3 diş ancak çekiyor.Ama stabil bir bağlantı kurulamıyor sürekli bağlantı kopuyor.Fakat televizyonuda 5 ghz le bağladım televizton sabit durduğu için tv de sıkıntı çıkmıyor.Tvyle modem arası uzaklık yaklaşık 5-6 metra arada 1 duvar var.Yalnız modemden 10 15 metre uzaklaşınca telefonla bağlıyken 5 ghz de bağlantı kopuyor.50 mbit vdsl ttnet kullanıyorum 5 ghz de 45-46 mbit hız alıyorum 2.4 ghz de 25-26 mbit hız alıyorum.Kısacası 5 ghz için alacak varsa üst modellere yönelsin bu model 5 ghz için pek uygun değil.2.4 ghz ise normal diğer modemlerle aynı bundan daha uygun fiyatlı modemler alınabilir.Asuswrt arayüz çok kullanışlı ve kolay.Telefon uygulamasıyla senkronize kullanılıp telefondan her türlü ayarı yapılabiliyor.Eğer usb ve fazla internet girişine ihtiyacınız yoksa asus dsl ac51 ya da dsl n16 gibi alt modellere yönelin.Fiyatını haketmeyen bir ürün.Umarım alacak arkadaşlara faydalı bilgiler vermişimdir.
 • ALMA!!!!
  almayın aldırtmayın ne kalitesi var ne bir şeyi wifi bağlanmakta zoruluk ekiyor 2 adım gidiyoyorum bağlantı kopuyor Kesinlikle almayın !!!
 • Mükemmel
  Ürün belirtildiği üzere oldukça fazla özelliklere sahip kaliteli bir modem kullanmak istiyorsanız ürünü satın alabilirsiniz.
 • İki Yıldız
  Modemi alalı 1 hafta kadar oldu.5ghz sorunlu.Sinyal kayboluyor ve stabil bağlantı kurmak imkansız gibi.2.4 ghz iyi ama onunda veri taşıma hızı yeterli değil.70 mbps hız var 5ghz ipadde 60-63 görüyor.2.4 ghz'de 30-40 görüyor.Usb hard diskten video için 2.4 ghz zorlanıyor ve açılması uzun sürüyor.2.4 ghz sadece kullananlar için fena sayılmaz ama ileri düzeyde beklentisi olanlar için yetersiz.
 • Beş Yıldız
  Çekim gücü iyi. Modem arayüzü çok güzel ve kullanışlı.
 • F/P ürünü
  24 mbs lik İnternetim de 23 mbs yi gördüm kablosuz testte. Önceki modemim olan tp link archer d5 e göre de çekim konusunda daha iyi. Yaklaşık 135 m2 lik evde çekmediği hiç bir alan yok. En uzak nokta da 1 veya 2 kademe çekiyor. Tp link 1 kademe çekiyor çekmiyordu. Başka arkadaşların bahsettiği 5ghz de filan hiç sıkıntı yaşamadım, aksine hep 5ghz kullanıyorum. Tavsiye ederim.


ASUS DSL-AC52U DualBand-Torrent-Bulut-DLNA-4G-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router

 

3G/4G Desteği

3G, 3G, 4G

Anten Gücü

Belirtilmemiş

Anten Sayısı

Dört Antenli

Değiştirilebilir Anten

Yok

Ethernet Çıkışı

4 Port

Fiber Bağlantı

Var

Firewall Özelliği

Var

İşletim Sistemi

Windows XP, 7, 8, 8.1, 10 - Mac OS X yada daha yüksek, Linux

Kablosuz Bağlantı Hızı

733 Mbps

Modem Tipi

ADSL - VDSL Modem

Router Özelliği

Var

Splitter

Yok

Türkçe Menü

Var

USB

Var

Wireless Özelliği

802,11 a/b/g/n/ac

 


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!